Rıdvan Dilmen Başbakan'ı savundu

Rıdvan Dilmen Başbakan'ı savundu
Fenerbahçe’nin dün karşılaştığı Kayserispor’u 5-1 yendiği maçta atılan sloganlara usta yorumcu Rıdvan Dilmen'den tepki geldi.

Başbakan Erdoğan ve hükümet aleyhinde yapılan tezahüratları kınadığını belirten Rıdvan Dilmen Fenerbahçe taraftarına tepki gösterdi.
 
NTV'de yayınlanan Yüzde 100 futbol programında yorumculuk yapan ve bir zamanlar Fenerbahçe’de top koşturan Dilmen “Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım” şeklinde konuştu.
 
Dilmen şunları söyledi:
 
"Ben Fenerbahçeliyim.. İnsanlar bana gönül koyabilir ama Başbakanımızın şahsına karşı yapılan tezahüratları kınıyorum. 3 Temmuz sürecinde Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan, herkesten fazla Fenerbahçelilik göstermiştir. Bildiğim için söylüyorum. Bu ayrıntıların hepsini sayın Aziz Yıldırım biliyordur ve konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorum. Bir Fenerbahçeli olarak gerçekten çok üzüldüm. Çok ciddi hizmetleri olan ülkenin Başbakanına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım'ın açıklamasını bekliyorum. Beğenmeyebilirsiniz, oy kullanmayabilirisiniz. Zaten Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım. Sayın Başbakan herkesten fazla Fenerbahçelilik yapmıştır hiç hak etmedi"
 
Maçta birçok slogan atıldı. Ancak Başbakan'ın şahsını hedef alan slogan "Hırsız Tayyip Erdoğan" sloganıydı.

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com