Rıdvan Dilmen çok sert konuştu!

Rıdvan Dilmen çok sert konuştu!
Rıdvan Dilmen'den Fikret Orman'a bombardıman!

Rıdvan Dilmen gündeme oturacak açıklamalarda bulundu. NTV'deki 100'de 100 futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, özellikle Beşiktaş hakkında çok tartışılacak açıklamalar yaptı.


Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen NTV ekranlarından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları:

Bence Beşiktaş'ın en büyük problemi, şampiyonluğa asla ve asla inanmadılar. Beşiktaş'ın forması çok büyük bir forma. Türkiye'de sadece Fenerbahçe ve Galatasaray var diyorlar. Böyle bir şey asla yok. Beşiktaş masaya vurmadı. Biz şampiyon olacağız demedi. Kendileri de inanmadı, kendi oyuncularına da anlatamadılar. İçeride bu kadar çok puan kaybedilmezdi.

Yönetim şampiyonluğa inanmamış

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "puan kayıplarımızla altımızdan gelenlere yaklaştık" açıklamasına da tepki gösteren Rıdvan Dilmen, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ligin bitmesine 8 hafta var, başkan alttakiler yakalayabilir diyor. Şöyle olursa böyle olursa şu puanları alırız, F.Bahçe ve G.saray birbirleriyle oynayacak, küme düşen Mersin ve Akhisar'dan 6 puan alsam diye düşünmesi gerekirken, Fikret Bey ve yönetimi ben Bursa'ya yakalanmayayım diyor. Şampiyonlar Ligi'ni, 2.liği bari düşünmesi gerekirken, alttan gelen Bursa'yı düşünüyor.

Beşiktaş'ın Avrupa'ya gitmeme lüksü yok

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın "Önümüzdeki sene Avrupa kupalarına gidemeyebiliriz" açıklamasına da sert tepki gösterdi. Dilmen, Beşiktaş'ın Avrupa kupalarına katılamama sorununun Türkiye sorunu olduğunu söyleyerek şöyle konuştu:

Beşiktaş'ın Avrupa Kupalarına bir daha gitmeme lüksü yok. Buna sebep olan eski yöneticiler de, Türkiye'nin ileri gelenleri de bunu engelleyecekler. Herkes Beşiktaş için seferber olacak. Borcu varsa kapanacak. Bakanlık devreye girecek. Hadi bu sene Feda meda ayağına gitti. Milyonlarca taraftarı olan Beşiktaş camiasının Avrupa'ya gidememe durumu nasıl olur? Gerekirse İsviçre'ye gidecek, orada bir oda tutacaksınız ve sorunu çözmeden gelmeyeceksiniz.

Dünyada herkes bu işi lobi'yle çözüyor. Eğer bu sorunları çözemiyorsanız siz niye varsınız. Eğer bu durumu çözemiyorlarsa kongre üyesi dahi olmasınlar. Bir Beşiktaş başkanı "Avrupa'ya gidemeyebiliriz" diyorsa Türkiye ayağa kalkmalı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com