"Rıdvan Dilmen dansöz gibi kıvırıyor"

"Rıdvan Dilmen dansöz gibi kıvırıyor"
Rasim Ozan Kütahyalı, Dilmen'i ağır bir şekilde eleştirdi!..

Sansürsüzhaber - Türkiye'yi derinden sarsan şike soruşturması ile ilgili gelişmeler yaşanırken, bir yandan da spor programlarında ilginç ve sert demeçler havada uçuşmaya başladı. Şike Yasası ile ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün önceki gün yasayı veto etmesinin ardından %100 Futbol programında ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen bazı açıklamalar yapmıştı.

Rıdvan Dilmen'in açıklamalarına sert tepki ise ; Ahmet Çakar - Rasim Ozan Kütahyalı ikilisinden geldi. Hem Çakar, hem de Kütahyalı Beyaz TV'de yayınlanan 'Ve Gol' programında Dilmen'e ağır, bir o kadar da ilginç bir yaklaşım gösterdi.

Ntv yorumcusu Dilmen'in, "Aziz Yıldırım dışarı çıkacak diye ödleri kopanlar var. Aziz Yıldırım benim babam gibidir" sözlerinin üstüne Kütahyalı çok ağır sözler söyledi.

"RIDVAN DİLMEN DANSÖZ GİBİ KIVIRIYOR"

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen'i "Eyyamcının kralı" olarak lanse eden yeni neslin sivri dilli spor yorumcusu Kütahyalı, Dilmen'in kıvırdığını ve gerçek fikrini söylemekten uzak yorumlar yaptığını dile getirdi. Beyaz TV yorumcusu, Rıdvan Dilmen'in kimseyle arasını bozmak istemediğinden dolayı gerçeği söyleyemediğini iddia etti...

CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ ?

Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayındaki sözleriyle yine güne damga vuran isim oldu. İşte Kütahyalı'nın canlı yayındaki ağır sözleri :

"Burada eyyamcının kralı Rıdvan Dilmen'dir. Bu konuşma dansöz gibi kıvırmaktır. Önce diyorsun ki, Cumhurbaşkanının yasayı veto etmesinden yarım saat sonra iddianame açıklandı. Ee o zaman sen, Cumhurbaşkanı ile Savcı Mehmet Berk'i bir komplo organizasyonunun içerisinde gösteriyorsun. Bilinçaltı onu söylüyor çünkü.  Ama sen korkuyorsun, kıvırıyorsun! Ben, Bedri Baykam'a da Faik Işık'a da saygı duyuyorum. Çünkü onlar kıvırmıyorlar. Alayına gider yapıyorlar. Bu açıklamalar saçma sapan açıklamalar ama insanların saçmalama hakkı da var. Rıdvan Dilmen gelsin bağlansın" ifadelerini kullandı. (EMO)

Detay Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com