Rihanna ispatladı!

Rihanna ispatladı!
Ünlü şarkıcı Rihanna geçtiğimiz günlerde bir reklam kampanyasının çekimlerinde dublörünün oynadığı haberine öfkesini Twitter’dan yayınladığı mesajla dile getirdi.

Sanatçı haberin intikamını Times Meydanı'na asılan reklam afişiyle aldı. Yeni reklam kampanyası için objektif karşısına geçen “We Found Love”ın ünlü ismi, verdiği cesur pozun ABD’nin New York kentindeki Times Meydanı'na asılmasıyla bir anlamda dublör kullanmadığını kanıtladı.

Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna geçtiğimiz günlerde rol aldığı bir kot reklamında dublör kullandığını iddia eden gazeteyi Twitter hesabından yayınladığı mesajla eleştirdi.

Rihanna Twitter’da yayınladığı mesajında gazeteye küfretmiş ve kendisine dublörlük yaptığı söylenen İrlandalı model Jahnassa Aicken için “O da kim?” şeklinde bir ileti yapmıştı.

İşte o fotoğraf

 
Sanatçı haberin intikamını Times Meydanı-na asılan reklam afişiyle aldı. Yeni reklam kampanyası için objektif karşısına geçen “We Found Love”ın ünlü ismi, verdiği cesur pozun ABD’nin New York kentindeki Times Meydanı-na asılmasıyla bir anlamda dublör kullanmadığını kanıtladı.


(BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com