Rijkaard'ın En Gözde Oyuncusu

Rijkaard'ın En Gözde Oyuncusu
Frank Rijkaard, 4 ay boyunca sahalardan uzak kalması beklenen Arda'nın yerine oynatacağı ismi ve parlatacağı yeni yıldızını buldu...

Arda’nın sakatlığı sebebiyle Rijkaard’ın onun yerine transfer isteyeceğini düşünen yönetim yanıldı. Hollandalı, “Merak etmeyin, Aydın 2. Ardamız olacaktır” diyerek herkesi rahatlattı.

Frank Rijkaard, Almanya’da ameliyat olarak yaklaşık 4 ay boyunca sahalardan uzak kalması beklenen oyuncusunun yerine oynatacağı ismi ve parlatacağı yeni yıldızını takım içinden buldu... Arda’nın yokluğunda orta sahanın sol kanadında Kewell’ı oynatmayı düşünen ancak yaşı itibari ile bu tempoyu kaldıramayacağını
düşündüğü Avustralyalı yıldıza alternatif isim arayan Hollandalı’nın bir türlü beklenen patlamayı yapamayan genç oyuncusu Aydın Yılmaz’ı özel olarak hazırlamayı planladığı öğrenildi. İşte bu karar da en çok yönetimi rahatlattı. Çünkü Sarı-Kırmızılı idareciler, Rijkaard’ın Arda’nın yerine yeni bir transfer isteyebileceğini düşünerek tedirgin oluyordu. Böylece transferden kurtulan yönetimin de rahat bir nefes aldığı vurgulandı.

‘İŞTE SANA FORMA ŞANSI’
Rijkaard’ın Aydın’ı karşısına alarak “İşte sana forma şansı” diyeceği ve bundan sonraki maçlarda Aydın’ı sol kanatta sürekli olarak oynatacağı öğrenildi.

RAKİBİ KEWELL
Aydın’dan Kewell’ı kesmesini bekleyen Rijkaard, genç oyuncusuna çok güveniyor. Hollandalı teknik adam, Aydın’ın yeniden çıkışa geçerek Arda’yı aratmamasını bekliyor. Aydın’ın şimdi Kewell’la girişeceği bu forma yarışından nasıl çıkacağı merak konusu.

SATILMAKTAN KURTARMIŞTI
Aydın’ın kanatlarda hızlı bir oyuncu olması sebebiyle verimli olabileceğini düşünen Frank Rijkaard, sezon başında da Aydın’ı satmak isteyen Sarı-Kırmızılı yöneticilere karşı çıkmış ve genç oyuncusuna bir şans daha vermek istemişti. İşte o şansın geldiği gün de bugündü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com