Robert Pattinson uyarı: 'Tekrar aldatılacaksın'

Robert Pattinson uyarı: 'Tekrar aldatılacaksın'
Alacakaranlık serisinin yıldızı Robert Pattinson'ın yine aynı filmde tanışıp üç yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kristen Stewart tarafından aldatılmıştı.

Birlikteliklerine son veren çift önceki gün arkadaşlarıyla beraber Los Angeles'da bir barda görüntülendi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Samimi görüntüler veren çiftin problemlerini çözdükleri ve tekrardan barıştıkları öğrenildi. Bu buluşmadan Kristen Stewart'ın çekingen halleri gözlerden kaçmadı. Ancak görenler ikili arasında hiç bir gerginlik olmadığını söylüyor.

TEKRAR ALDATILACAKSIN!

Amerikalı milyarder Donald Trump, Kristen Stewart ile yeniden bir araya gelen Robert Pattinson’ı Twitter üzerinden uyardı: “Robert Pattinson, Kristen Stewart’ı yeniden kabul etmiş olabilir. Fakat Steward onunla bir köpek gibi oynadı ve yeniden oynayacak. İzleyin göreceksiniz. Pattinson çok daha iyisine layık
 
Sosyal medyada da olsa konuşmayı çok seven Trump, sonunda Pattinson-Stewart ikilisinin birleşmesine de dokundurdu. Twitter’da en fazla yer alan konularda yorum yapan milyarder, Pattinson-Stewart ikilisi hakkında çıkan her haberin TT olduğunu farketmesi de uzun sürmemiş olacak ki bu konu hakkında da yorumlarını esirgemedi. Nitekim sezgilerinde haklı olduğu anlaşılan Trump’ın tweeti, 1200 defa daha tweetlendi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com