Rokka turistik ve sosyal tesisin açılışı yapıldı

Rokka turistik ve sosyal tesisin açılışı yapıldı
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin Orhangazi Mahallesi’nde yap-işlet devret modeli ile hayata geçirdiği 'Rokka Turistik ve Sosyal Tesisi' törenle açıldı.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin Orhangazi Mahallesi’nde yap-işlet devret modeli ile hayata geçirdiği 'Rokka Turistik ve Sosyal Tesisi' törenle açıldı. 

Törene, AkP Eskişehir Milletvekili Ülker Can, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı (ETO) Harun Karacan, AkP  İl Başkanı Süleyman Reyhan ve çok sayıda davetli katıldı. 

Açılışta konuşan Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yesari Koçar, tesisi alınlarının akıyla tamamlayarak halkın hizmetine sunduklarını kaydetti. Tesis konusunda bilgi akataran Koçar, "Düğün salonundan, toplantı salonları, restaurant vs oluşan bu tesisin başlangıcından sonuna kadar bizden desteğini ve yardımlarını esirgemeyen başta Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’ya mimarından mühendisine işçisine ve ekip arkadaşlarıma teşekkürü borç bilerek Eskişehir halkına hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

5 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ise, yapılan tesisin bölge halkına hizmet vereceğine dikkat çekerek, “Birkaç yıl önce bu mahalleye geldiğimizde değerli hemşehrilerimiz bu bölgede sosyal bir tesise ihtiyaç duyulduğunu ve böyle bir projenin hayata geçirilmesi gerektiğini ilettiklerinde, kendilerine böyle bir tesisi hayata geçireceğimize ilişkin söz vermiştik. Ne mutlu bize ki yine sizlerle birlikte bugün bu tesisin açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu tesis bu bölgede Kütahya çevre yolu üzerinde şehrimizi Kütahya’ya bağlayan en önemli hat üzerinde gelip geçen tüm vatandaşlarımıza her anlamda hizmet edecek bir tesis oluyor. Yaklaşık 2 bin 500 metrekare kapalı alanıyla 5 milyon TL’lik bir yatırım bugün sizlerin hizmetine sunuluyor” diye konuştu.
 

Yapılan konuşmalardan sonra tesisin açılışı gerçekleştirildi. Tesis, Orhangazi Mahallesi Kütahya yolu üzerinde faaliyet gösterecek.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com