Ronaldinho geliyor mu ? Terim açıkladı!

Ronaldinho geliyor mu ? Terim açıkladı!
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, transfer konusuyla alakalı açıklamalar yaptı...
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kardemir Karabükspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Transferde öncelikli olarak Shaqiri, Suarez ve Gillet'i istediğini dile getiren Terim, son günlerde basında yer alan Ronaldinho haberlerine de açıklık getirdi.
 
Fatih Terim, basına yansıyan transfer haberlerine tepki gösterirken, bazı bilgilerin sızdırılmasıyla ilgili de sitemde bulundu. Son dönemde gündeme gelen Brezilyalı Ronaldinho'yu istemediği şeklindeki haberlere değinen Terim, şu şekilde konuştu : 
 
"Başkan beni aradı, Ronaldinho'yu 5,5 milyon avro garanti para ve artı maç başı, 7-8 milyon avro bonservisle, minimum üç senelik sözleşme kaydıyla isteyip istemediğimi sordu. Yine Keita için benzer şekilde. Ben de, 'Başkanım 24 saat içinde döneceğim' dedim. Sonra okuyorum, Ronaldinho'yu istemediğim şeklinde yazılıyor. Hayretle karşılıyorum. Nasıl çıkar bilmiyorum. Sadece Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak'a aktardım düşüncelerimi. Ronaldinho dünyanın en iyi oyuncularından biri. Son kulübü Milan olduğuna göre, ben de orada çalıştığıma göre, bir istişarede bulunmam kadar doğal bir şey yok. Kişiliğiyle, karakteriyle ilgili."  (EME)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com