Ronaldo Beşiktaşlı Simao'ya Ne Söyledi?

Ronaldo Beşiktaşlı Simao'ya Ne Söyledi?
Portekizli Simao ile konuşan Real Madrid'in 94 milyon euroluk süperstarı Cristiano Ronaldo, vatandaşına İstanbul'a gelmek istediğini söyledi...

Real Madrid'in 94 milyon euroluk süperstarı Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo vatandaşı Simao'ya, "Madrid'te sık sık görüşürdük. Uygun olduğum dönemde İstanbul'a gelmeyi, hatta uyarsa İnönü'de maçınızı izlemeyi isterim" dedi.

Vatan'ın haberine göre; Beşiktaş, dünyanın en popüler futbolcularından Cristiano Ronaldo'nun da gündemine girmeyi başardı. Real Madrid'e 94 milyon euro karşılığında transfer olup, 'en pahalı oyuncu' unvanını ele geçiren Portekizli dünya yıldızı, vatandaşı Simao ile telefonda sohbet etti. Görüşmeyi siyah-beyazlı yöneticilerle paylaşan Simao, Cristiano Ronaldo'nun İstanbul'da 'Q7 ve çetesi'ni ziyaret etmek istediğini dile getirdi.

"Sıkılırsan atla gel"

Simao Sabrosa, "Ben Atletico'da oynarken, Madrid'te kendisiyle sık sık görüşürdük. Bana Ricardo Quaresma ile telefonda konuştuğunu ve hep temasta olduğunu söylerdi. Uygun olduğu dönemde mutlaka İstanbul'a gelmek istiyor. Hatta takvim uyarsa, bir karşılaşmamızda bize İnönü Stadı'nda destek vermeye niyetli. Galiba Quaresma, Cristiano Ronaldo'ya da ateşli taraftarlarımızı anlatmış. Ben de 'Bizde çok Portekizli var. Jose Mourinho'dan sıkılırsan atla gel' dedim" diye espri yaptı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com