Ronaldo hakkında çarpıcı iddia

Ronaldo hakkında çarpıcı iddia
Real Madrid'den ayrılması gündemde olan Cristiano Ronaldo hakkında İspanyol kulübün eski başkanı Ramon Calderon çarpıcı açıklamalar yaptı.

İspanya La Liga devi Real Madrid'in eski başkanı Ramon Calderon, Cristiano Ronaldo ve şu anki başkan Florentino Perez hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

TeleB'ye konuşan Real Madrid'in efsane başkanı, Florentino Perez'in Cristiano Ronaldo'yu hiçbir zaman istemediğini söyledi.

Florentino Perez'in Ronaldo transferini durdurmak istediğini söyleyen Calderon, "Perez 2009'da başkan olunca Ronaldo transferini durdurmak istedi ancak imzalar çoktan atılmıştı" ifadelerini kullandı.

Calderon, "Perez bana Ronaldo'nun deli olduğunu söyledi. Bu transferden memnun değildi ve Ronaldo da bunu biliyordu. Belki de aralarındaki en büyük sorun buydu" dedi.

Perez yüzünden daha önceki yıldız isimlerin bu sebeple takımdan ayrıldığını söyleyen Calderon, "Başkan birçok futbolcuyla sorunlar yaşadı. Daha önce Sneijder ve Robben de de bunlar oldu. Şimdi de Higuain ve Ronaldo takımdan ayrılmak istiyor" sözlerini sarfetti.

Ronaldo'nun takımdan ayrılma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen efsane başkan, "Ronaldo'nun Madrid'de kalmasını çok istiyorum. Ancak bildiğim bir şey varsa takımda kalmak istemeyen bir oyuncuyu tutamazsınız" diyerek Ronaldo'nun geleceği ile ilgili tahminde bulundu.

Calderon, 2006 ve 2009 yılları arasında Real Madrid'in başkanlığını yapmıştı. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com