"Ruhumuz içeride..."

"Ruhumuz içeride..."
Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Şekip Mosturoğlu, duygularını paylaştı.

SANSÜRSÜZHABER - Tarihi Dava’da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 7 sanıktan altısı sabah saatlerinde Metris Cezaevi’nden tahliye edildi. Aynı davada tahliye kararı verilen Ömer Ülkü’nün ise Silivri Cezaevi’nden tahliye edileceği belirtildi.

Tarihi Dava’da tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile Amatör Şubeler Koordinatörü Cemil Turan, sabah saat 05.40 sıralarında Metris Cezaevi’nden tahliye edildi. Tutuksuz yargılanmak üzere tahliye kararı verilerek serbest bırakılan sanıklar Metris Cezaevi’nde yakınları tarafından sevgi seli ile karşılandı. Bir grup Fenerbahçe taraftarı ile yakınlarınca karşılanan Mosturoğlu, cezaevi çıkışında yaptığı açıklamada, buruk bir sevinç yaşadığını söyledi.

Mosturoğlu, "Ailelerimize kavuşacağımız için buruk bir sevinç yaşıyoruz. Ama başkanımız, yönetici arkadaşımız İlhan bey, diğer arkadaşlarımız henüz tahliye olmadılar. Onun için ruhumuz içeride, vücudumuz dışarıda. Arkadaşlarımız masum. Masumiyetlerine en az kendi masumiyetimiz kadar inanıyoruz. İnşallah onlar da en kısa sürede tahliye olacaklar" dedi.

Mosturoğlu, tutuklu bulunan arkadaşları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "İnşallah hem o arkadaşlarımızın, hem kendimizin aklanması noktasında gereken her türlü savunmayı yapmaya çalışıyoruz" diye görüş belirtti. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com