Rum bakana KKTC'de seks baskını!

Rum bakana KKTC'de seks baskını!
Rum Yönetimi eski Maliye Bakanı Michael Sarris, KKTC'de Surlariçi bölgesinde iki erkekle cinsel ilişkiye girerken yakalandı.

Eski bakan “Doğaya aykırı cinsel münasabette bulunmaktan” dolayı gözaltına alındı.

KKTC polisi önceki akşam “erkek erkeğe grup seks yapıldığı” ihbarı aldı. Polisler, eve gidince Sarris’i iki gençle seks yaparken buldu. Rum eski lideri Tasos Papadopulos’un 2007‘de kabinesinde yer alan Sarris’in adı Güney Lefkoşa’da yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinde de geçiyordu.

Edinilen bilgilere göre; Mahmut Başarır adlı genç, Sarris’in Rum tarafındaki iş yerinde çalışıyor. Sarris ile Başarır daha önce bir çok kez bu şekilde ilişkiler ayarladı.

İddiaya göre, Sarris, Başarır’dan yeni bir erkek bulmasını istedi. Başarır da, 20 euro karşılığında 16 yaşındaki bir gençle anlaştı. Sarris ve gençler Surlariçi’ndeki evde buluştu. Grup sekse başladıkları anda polis baskın düzenledi. Zanlılar dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Başarır, “15 yaşındaki erkek gençlerin parayla kandırılarak sekse sürüklendiğini” iddia etti. Sarris’in KKTC’deyken kendisini “Nikolas” diye tanıtıyor, birlikte olduğu erkeklerden, kendisine ‘Niki’ demelerini istiyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com