Ruşen Çakır Veda Etti!

Ruşen Çakır Veda Etti!
Ruşen Çakır NTV'de bu sabah yayınlanan Yazı İşleri programında veda etti. İşte o görüntüler...

Vatan gazetesi yazarı ve NTV siyaset danışmanı Ruşen Çakır, bugün NTV'deki 'Yazı İşleri' programını kapatırken bir duyuru yaptı.

Çarşamba geceleri yine NTV'de ekrana gelen 'Basın Odası' programının moderatörlük görevini artık devam ettirmeyeceğini açıklayan Çakır, bunun kendi kararı olduğunu da söyledi.

Ruşen Çakır, "Bundan sonra Basın Odası'nda yer almıyorum. Bensiz 'Basın Odası' devam edecek. Bu benim kişisel tercihimdi onu da duyurayım. Devam edecek arkadaşlara iyi tartışmalar diliyorum" diyerek veda etti.

Daha önce Basın Odası programının sürekli konuğu olan Mustafa Karaalioğlu'da tartışma ortamındaki gerilimleri gerekçe göstererek programdan ayrılmıştı.

İşte herkesi şaşırtan o veda:

TV 8'de Erkan Tan'ın konuğu olan Tayyar, Çakır hakkında 13 Nisan günü şöyle konuşmuştu:

“Kanalın, bizim kamuoyunda çizmeye çalıştığımız o temiz algıya ne ölçüde uyuyor, ne ölçüde uymuyor, buna bir karar vermesi gerekiyor. Çünkü, NTV çok saygın bir haber kanalıdır, şu an Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalıdır ve bu haber kanalına maalesef Ruşen Çakır, yakışmıyor. Çünkü katıldığı programlarda ağzı köpürürcesine çok ağır ifadeler kullanması olmuyor.

Bunu bir konuk söyleyebilir, söylediğinde kanal o şahsı bir daha ekrana çıkarmaz ama, sen bir şahsı ekrana çıkarıyorsan ve bu şahıs da ekranda ağız dolusu, hakaretvari laflar ediyorsa… Hiç kusura bakmasın, ister Ruşen Çakır olur, ister NTV'nin patronu olur, benim için hiçbir şey fark etmez, ben kendime hakaret ettirmem“

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com