Ruşen Çakır'dan şok iddia!

Ruşen Çakır'dan şok iddia!
Gazeteci-yazar Ruşen Çakır siyasi kulislerde dolaşıma giren çok çarpıcı bir duyumu canlı yayında paylaştı...

Habertürk ekranlarında konuşan Vatan yazarı Ruşen Çakır gecenin en çarpıcı kulisini dile getirdi. Fehmi Koru ve Cengiz Çandar'ın da yorumcu olduğu 'Enine Boyuna' adlı programda konuşan Çakır "Fatih Erbakan başta olmak üzere Erbakan Ailesi önümüzdeki seçim sürecinde AKP'ye katılacağı söyleniyor" dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

"AKP MİLLİ GÖRÜŞ'LE KESİNTİLİ BİR SÜREKLİLİK TAŞIYOR"

Ece Üner'in modere ettiği programda konuşan Ruşen Çakır, Erbakan Ailesi'nin AKP'ye katılacağını iddia etti. "Şunu söyleyebiliriz. Geçmiş Refah Partisi dönemlerini hatırlatan, Erbakan'ı hatırlatan, hatta yer yer onu da geçen, bir maneviyatçı söylem kullanıldı. Ben bu hareketin Milli Görüş'le kesintili de olsa bir süreklilik taşıdığını düşünüyorum." diyen Çakır şöyle devam etti:

"ERBAKAN AİLESİ SEÇİM SÜRECİNDE AK PARTİ'YE GEÇECEK"

Şu anda baktığınızda Milli Görüş'ün diğer partisinden kopmuş olan Numan Kurtulmuş ve arkadaşlarının buraya eklemlendiği düşünülürse geriye bir tek Saadet Partisi partisi kalıyor. Onun da gücü, etkisi sınırlı. Hatta bir ihtimal Erbakan Ailesi'nden başta Fatih Erbakan olmak üzere seçim sürecinde yeni katılımlar olacağı da söyleniyor, spekülasyonlar olarak."  (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com