Rüzgar Erkoçlar kararlı!

Rüzgar Erkoçlar kararlı!
Cinsiyet değiştirip erkek olmaya karar verdiğini açıklayarak dikkatleri üzerine çeken oyuncu Rüzgar Erkoçlar meslektaşı olan sevgilisi Aylin Tunceli ile Beyoğlu'ndaydı.
İkili yürüyerek Taksim Meydanı'na geldiklerinde basın mensuplarıyla karşılaştı. Görüntülenmemek için hızla yürümeye başlayan ikili, meydanda taksi aramaya başladı. Meydandaki yol yapım çalışması nedeniyle Erkoçlar ve Tunceli yaklaşık 10 dakika taksi beklemek zorunda kaldı.
 
"Aylin Tunceli sevgiliniz mi?" sorusuna Erkoçlar, sessiz kalmayı tercih etti. "Yeniden oyunculuk yapacak mısınız?" sorusuna ise Erkoçlar, gülümsedi ve yine cevap vermedi. Hiçbir soruya cevap vermeyen Erkoçlar, "Konuşmayacağım" dedi. Yürümeye başlayan ikili,10 dakika sonra yoldan geçen bir taksiye binip Taksim'den ayrıldı. 
 
BU KEZ KARARLI
 
Cinsiyet değiştirme kararının ardından hormon tedavisi devam eden Erkoçlar'ın eski mesleği oyunculuğu şimdilik yapmayı düşünmediği öğrenildi. Erkoçlar'ın son olarak oyuncu Tolga Karel'in hazırladığı dergiye röportaj verdiği ve bu röportajda "En büyük pişmanlığım çocuk. Hiçbir zaman çocuk sahibi olamayacağım" dediği gündeme gelmişti. Ancak Erkoçlar'ın böyle bir röportaj vermediği ve kararından asla pişmanlık duymadığı ifade edildi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com