Rüzgar Erkoçlar'ın doktoru konuştu

Rüzgar Erkoçlar'ın doktoru konuştu
Nil Erkoçlar'ın özel hayatı altüst oldu. Erol Köse'den sonra bu kez doktoru 'sadece göğüslerini aldırdı, parası yok' diye ortaya çıktı.

Kadınlıktan vazgeçip erkek olan Nil Erkoçlar hakkında arka arkaya bomba iddialar patlıyor. Dün Erol Köse Nil Erkoçlar'ın sadece göğüslerini aldırdığını, parasız olduğu için penis yaptırmadığını iddia etmişti.

Bu kez Nil Erkoçlar'ın doktoru açıklama yaptı. Posta Gazetesine konuşan estetik cerrahı Dr. Hanife Akınoğlu, Erkoçlar hakkında iddialarda bulundu.

PARAM YOK DEDİ

Nil Erkoçlar, Doktor Akınoğlu'na 1 ay önce gitmiş. Doktor şöyle anlatıyor;

"Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim

Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzakta bir hastanede yaptım."

MUAYENEHANESİNİ BASMIŞ

Nil Erkoçlar, ameliyat olduğu haberlerini Erol Köse twitterdan duyurunca hayli sinirlenmiş. Bunun için de doktoru suçlamış ve onu tehdit etmiş.

Doktor Akınoğlu şunları anlattı;

"Erol Köse Nil'in ameliyat olduğunu twitterdan yazınca Nil 3 arkadışla muayenehanemi bastı. 'Erol Köse'ye herşeyi sen anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım" diye beni tehdit etti. Tartıştık.

Madem olayın bu kadar gizli kalmasını istiyordu neden röportaj yapıp fotoğraflar çektirdi.

Meme alma ameliyatını ben sızdırmadım. Nil kendi arkadaşlarına hesap sorsun. Ben Erol Köse'yi de tanımam. Olay tehdit noktasına varınca konuşma kararı verdim".(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com