Saadet Işıl Aksoy Toronto'nun yıldızı olacak!

Saadet Işıl Aksoy Toronto'nun yıldızı olacak!
Saadet Işıl Aksoy Toronto Film Festivali'nde kırmızı halı üzerinde yürüyüp dünya basınına röportaj verecek..

Twice Born filminde Penelope Cruz'la kamera karşısına geçen Saadet Işıl Aksoy, 13 Eylül'de gerçekleşecek Toronto Film Festivali için iki modacıyla anlaştı. Aksoy, kırmızı halı üzerinde ve galada Özgür Masur'un, diğer etkinliklerde Özlem Ahıakın'ın kıyafetlerini giyecek.

Saadet Işıl Aksoy, İtalya'da bestseller olmuş 'Venuto Al Mundo' romanından uyarlanan 'Twice Born' filminde dünyaca ünlü, Oscar ödüllü aktris Penelope Cruz'la kamera karşısına geçmişti. Çekimleri Belgrad, Saraybos-na, Hırvatistan'ın Korcula Adası, Roma ve Torino'da yapılan film için saçlarını kırmızıya boyatıp trompet çalmayı öğrenen Aksoy, Bosnalı Aska karakterini canlandırdı. Penelope Cruz gibi dünyaca tanınan bir starla kamera karşısına geçmenin mutluluğunu yaşayan Aksoy, şimdi de festival heyecanı içinde. 13 Eylül'de 'Twice Born' adlı filmiyle Toronto Film Festiva-li'ne katılacak olan Saadet Işıl Aksoy, gecede ülkemizi gururla temsil edecek.

İKİ TÜRK MODACI GİYDİRECEK

Tüm hazırlıklarını tamamlayan Aksoy'u festivalde iki Türk modacı giydirecek. Son dönemde moda dünyasının yükselen isimleri arasında yer alan Özgür Masur, Aksoy'un kırmızı halı üzerinde ve galada giyeceği kıyafetlerini tasarladı. Aksoy, festivalin basın toplantısında ise objektiflerin karşısına Özlem Ahıakın'ın tasarladığı kıyafetlerle çıkacak. Ayrıca festivalin diğer bölümlerinde de Ahıakın'ın tasarladığı kıyafetleri giyecek. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com