Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:
Türkiye'mizi yaşanabilir bir ülke haline getirmeyi murat ediyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Türkiye'mizi yaşanabilir bir ülke haline getirmeyi murat ediyoruz" dedi.

Kamalak, İl Özel İdare Düğün Salonu'nda düzenlenen partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında, milli görüşün hedeflerini anlattı. Yeni bir dünya, adil bir düzen ve temiz siyaset kurmak istediklerini belirten Kamalak, şöyle konuştu:

"​Türkiye'mizi yaşanabilir bir ülke haline getirmeyi murat ediyoruz. Türkiye'mizi Batı'ya kul, köle olan değil, küresel emperyalizme boyun eğen, teslim olan, aşağılık kompleksi içinde kıvranan bir Türkiye değil, ecdadına, şanlı tarihine yakışan biçimde alnı ak, başı dik yeniden büyük Türkiye'yi kurmak istiyoruz. Paramparça edilmiş İslam coğrafyasını Batı'nın kirli ayaklarında ezilen İslam coğrafyasını tıpkı ecdadımız gibi kardeşlik hukuku çerçevesinde bir araya getirmek, ezilen milletlerin kardeşler olduğunu hatırlatmak, yani İslam birliğini tesis etmek istiyoruz."

Tüm insanların eşit haklara sahip olduklarına inandığını, adil bir sisteme muhtaç olduklarını düşündüğünü ifade eden Kamalak, "Adaletin olmadığı yerde zulüm söz konusu olur. Zulüm altında inleyen insanların ise huzur bulması, müreffeh bir hayat sürmesi asla ve asla düşünülemez. Bu münasebetle yeni bir dünya, adil bir sistem kurmak istiyoruz. Amaçlarımız bunlardır. Ne olur, eğer sizler de bunlara katılıyorsanız dağdaki çoban kardeşime selam söyleyin. Yatağından kalkamayan alnı secdeli ninelerime, eli öpülesi o annelere selam söyleyin. Duaları ile bizimle olsunlar" ifadesini kullandı.

Müslüman coğrafyasının Fatih Sultan Mehmet, Yuvaz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman'ın torunlarını beklediğini vurgulayan Kalamak, "Sizin gecikmeniz emin olun dünyada çok ama çok daha kan akmasına, insanların ezilmesine, mazlumların gözyaşı dökmesine vesile olacak. Ne olur gecikmeyin. İşe bulunduğumuz yerden başlayın. İlk etapta bu güzel ilimizden, Amasyamı'zdan. İlçeleri ile beraber 8 belediye başkanlığını istiyoruz. İnanan güçlüdür. Hakkı hakim kılmak için koşturun. İnsanlara gerçeği anlatmak için. Amasya'dan destek bekliyoruz" dedi.

Kamalak, konuşmaların ardından Saadet Partisi Amasya Belediye Başkan Adayı Ali Erişgen ve ilçe belediye başkan adaylarına destek istedi.

Muhabir: Fatih Mehmet Kürkçü
Yayınlayan: Murat Taydaş

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com