Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak:
"Bizim ne hasedimiz var, ne de kasedimiz. Ne kirimiz ne de kinimiz vardır. Tertemiz bir partiyiz. Üzerimizde bir leke bulamazlar"

DÜZCE (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bizim ne hasedimiz var ne de kasedimiz. Ne kirimiz ne de kinimiz vardır. Tertemiz bir partiyiz. Üzerimizde bir leke bulamazlar" dedi.

Partisinin Düzce'de bir düğün salonunda gerçekleştirilen belediye başkanı aday tanıtım toplantısına katılan Kamalak, burada partililere hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye'nin, kısır kavgaların, içi boş polemiklerin, seviyesiz tartışmaların esiri edildiğini söyledi.

Türkiye'nin köklü bir sese, tutarlı bir siyasete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kamalak, "Bu siyasetin adresi hiç şüphesiz ki Saadet'tir. Çünkü Saadet Partisi kökünü mukaddes mazisinden alan kutlu atinin adıdır. Saadet Partisi kadim gelenekleriyle kerim geleceğe yürüyen partinin adıdır. Saadet Partisi makamın, mevkinin şan ve şöhretin değil, hakkın ve hakikatin temsilcisi olan adanmış gönüllerin partisidir. Bu yüzden sık sık belirttiğimiz gibi bizim ne hasedimiz var ne de kasedimiz. Ne kirimiz ne de kinimiz vardır. Tertemiz bir partiyiz. Üzerimizde bir leke bulamazlar" diye konuştu.

30 Mart yerel seçimlerinin sadece bir seçimden ibaret olmadığını anlatan Kamalak, şöyle konuştu:

"Bu seçimlerde sadece belediye başkanı veya meclis üyesi seçmiş olmayacaksınız. Vereceğiniz her bir oyla Türkiye'nin yönünü de belirleyeceksiniz. Bir bütün olarak Türkiye'nin geleceğine karar vereceksiniz. Mazlum milletlere lider olmak varken, zalimlere neden uşak olalım ki. Unutmayınız, oy vermek aynı zamanda onay vermektir, tasdik etmektir."

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaşanan tartışmalara ve kavgalara eleştirilerde bulunan Kamalak, "TBMM çalışmadığı günlerde güzel ülkemiz, Türkiyemiz daha sakin, aziz milletimiz de daha huzurludur. Çünkü yakası açılmamış küfürler, ağza alınmayacak hakaretler maalesef milletvekillerimizin ağzından peşpeşe dökülebiliyor. Açık söylüyorum Saadet Partisi iktidara gelmeden yolsuzluğun, usulsüzlüğün, yalanın, kavganın önlenmesi mümkün değildir. Çünkü bu düzen bozuktur. Bu tezgah bozuktur" diye konuştu.

Kamalak konuşmasının ardından partisinin Düzce ve ilçelerinde belediye başkan adaylarını tanıttı. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com