Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Adana'da

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Adanada
Kamalak: "Saadet Partisi, emeğin sömürülmediği, hakça paylaşımın yapıldığı bir Türkiye’nin teminatıdır"

ADANA (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Saadet Partisi, emeğin sömürülmediği, hakça paylaşımın  yapıldığı bir Türkiye’nin teminatıdır" dedi.

Kamalak, partisince Adana Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin yeni bir sese, yeni bir siyasete ihtiyaç duyduğunu, adresin de Saadet Partisi olduğunu belirtti.

Saadet Partisi'nin, makam ve servetin değil, Hak'kın ve hakikatin temsilcisi olduğunu ifade eden Kamalak, "Ne hasetimiz var ne de kasetimiz. Evet, bizim ne kirimiz ne de kinimiz var. Bu yüzden kimse bizi bu ülkenin insanına tuzak kurmakla suçlayamaz. Kimse bizi, AB’nin, ABD’nin ve İsrail’in maşası olmakla suçlayamaz" diye konuştu.

Yerel seçimlerin faklı anlam taşıdığına dikkati çeken Kamalak, şunları kaydetti:

"Asıl yarış şimdi başlıyor. Çünkü belediyecilik bizim işimizdir. Hatırlayacaksınız, yolumuz kesilmeden önce biz, binlerce belediye başkanlığını kazanmıştık. Kazandığımız her belediyenin giriş kapısına da kocaman harflerle 'Rüşvet alan da veren de melundur' tabelasını asmıştık. Belediyelerin kapısını halkımıza açtık. Hizmet belediyeciliğini başlattık. Rüşveti önledik. Sizin hakkınıza sahip çıktık. Yetimin hakkını koruduk. Ucuz fakat kaliteli konut projesini hayata geçirdik. İftar çadırlarını açtık. Ucuz halk ekmek fabrikalarını kurduk. Yeşili koruduk. Tarihi değerlerimize sahip çıktık. Her biri bir kahraman torunu olan kardeşlerim, bu seçimle sadece belediye başkanı seçmeyeceksiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin yönünü de belirleyeceksiniz."

Hükümetin ekonomi ve dış politikasını eleştiren Kamalak, Saadet Partisi iktidara gelmeden, kavga, küfün, yolsuzluk, usulsüzlük, rüşvet, yalan, talan zulmün önlenmesinin mümkün olmayacağını savundu.

Saadet Partisi'nin, güçlü bir Türkiye’nin teminatı olduğunu vurgulayan Kamalak, "Saadet Partisi, yeryüzünde hakkı hakim kılmak için çalışan bir Türkiye’nin teminatıdır. Avrupa kapısında ev ödevleriyle bekletilen değil, tüm mazlum milletlere öncülük eden bir Türkiye’nin teminatıdır. Kutuplaşan değil, Kürdüyle, Türküyle, Lazıyla, Çerkeziyle kucaklaşan bir Türkiye’nin teminatıdır. Saadet Partisi, emeğin sömürülmediği, hakça paylaşımın yapıldığı bir Türkiye’nin teminatıdır. Kendi uçağını kendi yapan, kendi silahını üreten bağımsız bir Türkiye’nin teminatıdır. Sokaklarında aç ve sefil kimsenin kalmadığı mutlu bir Türkiye’nin teminatıdır."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com