Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Burdur'da:

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Burdurda:
"Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim tarihi bir seçimdir. Çünkü bu seçimlerde sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz, vereceğimiz her bir oyla, Türkiye'nin yolunu, yönünü belirleyeceğiz"

BURDUR (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim tarihi bir seçimdir. Çünkü bu seçimlerde sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz, vereceğimiz her bir oyla, Türkiye'nin yolunu, yönünü belirleyeceğiz" dedi.

Kamalak, partisince Bucak ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde, Türkiye'nin siyasi açıdan tıkandığını savundu.

"Türkiye, ahlaken tıkanmıştır, siyaseten tıkanmıştır, iktisaden tıkanmıştır, dış politikada tıkanmıştır. Hatta dış politikada tam anlamıyla bir facia yaşamaktayız. Dün kardeş olduğumuz, kol kola girdiğimiz ülkelerle bugün savaşma noktasına geldik" diyen Kamalak, 30 Mart'taki seçimin tarihi önem taşıdığını söyledi.

Milletin, Türkiye'nin geleceği için karar vereceğini belirten Kamalak, "Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim tarihi bir seçimdir. Çünkü bu seçimlerde sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz, vereceğimiz her bir oyla, Türkiye'nin yolunu, yönünü belirleyeceğiz. Türkiye'yi normalleştireceğiz. Sadece şehirlerimizin değil, bir bütün olarak Türkiye'nin geleceğine karar vereceğiz" ifadesini kullandı.

Milletin derdinin işsizlik, yolsuzluk, fakirlik ve geçim sıkıntısı olduğunu vurgulayan Kamalak, şunları kaydetti:

"Belediye başkanları zaten halkın içine çıkamıyor, sanki Türkiye 81 ile 971 ilçeye 387 beldeye belediye başkanı olarak Tayyip Bey'i seçecek gibi her yerde Tayyip Bey'in posterleri var. Başkanların halkın huzura çıkmaya yüzü yok. Tutturmuşlar biz bıktık sanıyorum ki millette bıktı, paralel yapıdan bahsediyorlar. Allah aşkına Sayın Başbakan ve hükümet yetkilileri, siz yeni mi geldiniz iktidara?"

Defalarca belediyede yönetime geldiklerini, en olumsuz şartlarda iktidarda bulunduklarını vurgulayan Kamalak, bugüne kadar bakanları ve belediye başkanları hakkında en ufak yolsuzluk iması duyulmadığını, bundan sonra da duyulmayacağını aktardı. Kazandıkları her belediyenin giriş kapısına "Rüşvet alan da veren de melundur" tabelaları astıklarını dile getiren Kamalak, "Bizden önce var mıydı, yok. Bizden sonra tabelalar korundu mu? Hayır. Ne aşılanıyor millete, adeta zihinlere kazınıyor, halen devam ediyor, rüşvet alan da veren de memnundur" diye konuştu.

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com