Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Elazığ'da

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Elazığda
Kamalak: "Saadet Partisi, makamın ve servetin değil, hakkın ve hakikatin temsilcisidir. Bizim ne hasedimiz var ne de kasetimiz"

ELAZIĞ (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Saadet Partisi, makamın ve servetin değil, hakkın ve hakikatin temsilcisidir. Bizim ne hasedimiz var ne de kasetimiz" dedi.

Kamalak, partisince Elazığ İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kısır kavgaların, içi boş polemiklerin ve seviyesiz tartışmaların esiri edildiğini savundu.

Ülkenin yeni bir sese, yeni bir siyasete ihtiyaç duyduğunu dile getiren Kamalak, bunun adresinin de Saadet Partisi olduğunu belirterek, "Saadet Partisi, kadim gelenekleriyle, kerim geleceğe yürüyen bir partidir. Saadet Partisi, makamın ve servetin değil, hakkın ve hakikatin temsilcisidir. Bizim, ne hasedimiz var ne de kasetimiz. Evet, bizim ne kirimiz ne de kinimiz var" diye konuştu.

Kamalak, önceki dönemlerde 4 partilerinin kapatıldığını, üzerlerine tankların sürüldüğünü ancak tanklara tek bir taş bile atmadıklarını dile getirerek, bunu korktukları için değil, milleti sevdikleri için yaptıklarını söyledi.

Her seçimin önemli olduğunu ancak 30 Mart'taki yerel seçimlerin tarihi bir önem taşıdığını belirten Kamalak, belediyeciliğin kendi işleri olduğunu ifade etti.

Hükümeti eleştiren Kamalak, ülkenin tam bir çıkmaza sürüklendiğini öne sürerek, "İstiklal mücadelesinden bahsediyorlar. Kime karşı mücadele? Kime karşı savaş? Düşmanımız kim? Kiminle savaşacağız? 55 yıldır girmek için 'hazır ol'da beklediğimiz Avrupa ile mi savaşacağız? Yoksa milleti birbirine mi kırdıracağız? Ülke bölünme noktasına gelmiştir" şeklinde konuştu.

"Saadet Partisi iktidara gelmeden, kavganın, küfrün, yolsuzluğun, usulsüzlüğün, rüşvetin, yalanın, talanın, zulmün önlenmesi mümkün değildir" diyen Kamalak, Türkiye'nin yeni bir hamleyle şahlanışa ihtiyacı olduğunu söyledi.

Türkiye'nin geleceği için projelerinin hazır olduğunu dile getiren Kamalak, "Hizmet ve başarının temelinde zihniyet yatar. Milli Görüş ilkelerine inanan ve bu ilkelere göre çalışanlar, efsanevi hizmetlerin altına imza atar. Şayet, aynı kimseler bu ilkelerden uzaklaşırsa aynı başarıyı gösteremez" dedi.

Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacaklarını, yolsuzluğun ve usulsüzlüğün kökünü kazıyacaklarını belirten Kamalak, "Yerel ve yaygın sanayileşmeye öncülük edeceğiz. Göç veren illere güç vereceğiz. Herkes doğduğu yerde doyacaktır. Stres şehirleri değil, huzur siteleri inşa edeceğiz" diye konuştu.

Mustafa Kamalak, "Eğer 'yolsuzluk olmasın' diyorsan, 'rüşvet yenmesin' diyorsan, 'yetim hakkına sahip çıkılsın' diyorsan, kavga değil, huzur istiyorsan adres; Saadet Partisi" ifadesini kullandı. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com