Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Çankırı'da

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Çankırıda
"Önümüzdeki dönemde kerim belediyeciliği başlatacağız"

ÇANKIRI (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Önümüzdeki dönemde kerim belediyeciliği başlatacağız" dedi.

Kamalak, Atatürk Kültür Merkezi'nde partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, milli görüşün hedeflerini anlattı.

Yeni bir dünya, adil bir düzen ve temiz siyaset kurmak istediklerini belirten Kamalak, şöyle konuştu:

"Biz önümüzdeki seçimlerde belediye başkanlarını, muhtarları, belediye meclis üyelerini seçmiş olmayacağız. Aynı zamanda bu milletin yönünü belirlemiş olacağız. Yol ikiye ayrılıyor. Birisi İslam birliğine giden yol ve haçlı birliğine giden yol. 'İslam birliği' diyen tüm vatandaşlara söyleyin, adres Saadet Partisi'dir. Bu partiden başka İslam birliği için çabalayan parti yok. Avrupa Birliği'yle bu milleti haçlı birliğine girmeye zorluyorlar. Çankırılı kardeşlerim, yola koyulurken bindiğiniz otobüsün şoförüne değil, sizi nereye götürdüklerine bakın. Acaba İslam birliğine mi götürüyorlar, haçlı birliğine mi götürüyorlar. Mazlum milletlere İslam alemine rehberlik etmek, kılavuzluk etmek, liderlik etmek varken zalimlere uşak olmak niye? Şehitlerin emanetine sahip çıkmak bu ülkenin her evladı için bir boyun borcudur. Buna dikkat edelim."

"Belediyecilik milli görüşün işidir hizmet istiyorsanız adres Saadet Partisi'dir" diyen Kamalak, şunları söyledi:

"Biz 45 yıllık bir partiyiz aslında. Bir fikri mücadelenin temsilcisiyiz. Milli görüş erleri başbakan olarak bu zaman kadar çeşitli hükümetlerde yer aldı. Hiçbirinin hakkında yolsuzluk imasında bulunan oldu mu? Yüzlerce kardeşimiz belediyelerde görev aldılar. Hiç birinde bir usulsüzlük gördünüz mü?, Milli görüşçüler hakkında en ufak bir yolsuzluk ithamı oldu mu? Hiçbiri hakkında yolsuzluk, ihaleye fesat karıştıkları gibi bir suçlamaya tanık olabildiniz mi? Çünkü milli görüş erleri hakka hizmeti hakka ibadet olarak algılamaktadır. Emanete ihanet etmek bir münafık alametidir. Milli görüş erleri kazandıkları her bir belediyenin kapısına 'rüşvet alan da veren de melundur' tabelasını asmışlardı. Hali hazırdaki durumda ise rüşvet alan da veren de memnundur. Sizden çaldıklarının bir kısmını başkalarına peşkeş çekiyorlar, takdir sizlerin . Sonra milli görüş erleri tabelayı astıktan sonra belediyeleri halkın hizmetine açtılar. Belediyeleri halka tepeden bakan ceberut kurumlar olmaktan çıkarttık. Hizmet birimleri haline getirdik. Önümüzdeki dönemde kerim belediyeciliği başlatacağız." .

Saadet Partisi'nin 45 yıllık birikimiyle seçimlere gireceğini belirten Kamalak, şunları kaydetti:

"Gelin İslam birliğini birlikte kuralım, gelin mazlumları birlikte koruyalım. Biz, kimseye asla ve asla kırıcı cümle kullanmadık. 45 yıllık süreçte aziz milletimize yalan söylemedik ve onları kandırmadık. Büyük bedeller ödedik ama aziz milletimize kati suretle en küçük bir bedel ödetmedik. Üzerimize tank sürdüler. Çekilmedik ama o tanklara taş bile atmadık. Çünkü biliyorduk ki o tankı sürenler işin şuurunda değildi. Gafildiler, gözyaşımızı içimize akıttık. Korktuğumuzdan değil, milletimize vatanımızı sevdiğimizden ve muhabbetten dolayı. Gelin el birliğiyle tahrip edilmiş olan İslam coğrafyasını yeniden onaralım. Hakkı hakim kılmanın mücadelesini verelim. İşçi, emekli, öğretmen, öğrenci ve Çankırı sizleri bekliyor. Çankırı'da 15 yer seçilecek biz buralara talibiz. Zafer çoğunlukta değil zafer inananlarındır."

Kamalak, konuşmasının ardından Saadet Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı Ömer Uzun ve ilçe belediye başkan adaylarına destek istedi. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com