Saadet Partisi'nin Bursa mitingi

Saadet Partisinin Bursa mitingi
Genel Başkan Kamalak: "Şundan emin olun; CHP mühürlüdür, halkımız tarafından mühürlenmiştir. CHP gelmez. Mevcut iktidar giderse CHP değil, Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi gelir"

BURSA (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Şundan emin olun; CHP mühürlüdür, halkımız tarafından mühürlenmiştir. CHP gelmez. Mevcut iktidar giderse CHP değil, Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi gelir" dedi.

Kamalak, Gökdere Meydanı'nda partisince düzenlenen mitinginde yaptığı konuşmada, 30 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerin çok önemli ve tarihi bir öneme sahip olduğunu bildirdi.

Milli Görüşün, seçimlerin ardından yeniden mahalli yönetimleri ele alarak milletin hasret kaldığı hizmetleri sunacağını savunan Kamalak, "30 Mart seçimini takip eden günün sabahında öyle bir Besmele çekeceğiz ki sadece Türkiye değil, dünya etkilenecek" ifadesini kullandı.

Seçimlerin, Türkiye'nin geleceğini şekillendireceğini söyleyen Kamalak, şöyle devam etti:

"Bu seçimlerde sadece belediye başkanlarımızı seçmiş olmayacağız, aynı zamanda Türkiye'nin yönünü ve geleceğini belirlemiş olacağız. Türkiye, normalleşecektir. Sadece şehirlerimize değil, bir bütün olarak Türkiye'nin geleceğine karar vereceğiz. Soru şudur; 'Türkiye, İslam ülkelerine öncü mü olacak yoksa küresel emperyalizme uydu mu kalacak. Türkiye, İslam birliğini mi kuracak yoksa Avrupa Birliği (AB) kapısında, 55 yıldır olduğu gibi hazırolda mı duracak? Türkiye, mazlum milletlere, İslam alemine muştu mu olacak yoksa zalimlere payanda mı olacak? Türkiye, yeni bir dünya mı kuracak yoksa küresel emperyalistlere, Irak'ta, Mısır'da, Libya'da olduğu gibi destek mi verecektir.' İşte 30 Mart'ta sandığa atacağınız her bir oyla belediye başkanlarını seçerken aynı zamanda bu soruları da cevaplandırmış olacaksınız."

Türkiye'nin ahlak, siyaset ve ekonomide tıkandığını, dış politikada bir facia yaşadığını iddia eden Kamalak, partisine destek istedi.

Ülkenin, kısır kavgaların esiri olduğunu öne süren Kamalak, "Belediyecilik, Milli Görüşün işidir. Bilenler bilir. Belediyelerde iktidara geldiğimiz dönemlerde her belediyenin giriş kapısına kocaman harflerle 'Rüşvet alan da veren de melundur' tabelaları asmıştık" diye konuştu.

Kamalak, kendilerine, "Oyları bölmeyin" denildiğini hatırlatarak, şunları kaydetti:

"Ne olmuş oylar bölünürse? 'Falan parti gelir, filan parti gelir' diyorlar. Duruma göre 'CHP gelir' diyorlar. Orta yaşın üzerinde olanlar, 1970'ten bu yana hep işitiyor bu palavraları. O zaman da Adalet Partisi (AP) vardı, 'Sakın oyları bölmeyin, Milli Selamet'e vermeyin, yoksa CHP gelir' diyorlardı. Şundan emin olun; CHP mühürlüdür, halkımız tarafından mühürlenmiştir. CHP gelmez. Mevcut iktidar giderse CHP değil, Milli Görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi gelir."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com