Saadet Partisi'nin Sakarya mitingi

Saadet Partisinin Sakarya mitingi
Genel Başkan Kamalak:

SAKARYA (AA) - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, adaylarının belediyecilikte iyi hizmetler verdiğini belirterek, "Emaneti, ehline veriniz kardeşlerim. Belediyecilik, bizim işimiz, unutmayın netice itibarıyla oyunuzu ve oylarınızı hizmete yani Saadet Partisine veriniz. Saadet Partisine verilen her oy, hizmet olarak dönecektir" dedi. 

Partisinin il başkanlığınca Kent Meydanı'nda düzenlenen mitingte vatandaşlara hitap eden Kamalak, Milli Görüş davasından vazgeçmediklerini söyledi.

"Tüm kardeşlerimize sesleniyorum, biz İslam alemi arasındaki çizgileri bile kaldırmak istiyoruz" diyen Kamalak, "Gelin, birlik olalım. Hangi partiye mensup olursanız olun, hepimiz bu milletin evlatlarıyız. Tarihin en şanlı milletinin çocuklarıyız,. bizler kardeşiz, bütünüz, bütün, kardeşler olarak yeniden büyük Türkiye'yi birlikte inşa edelim" şeklinde konuştu. 

Kamalak, yaşanılabilir kentler için göreve talip olduklarını, yerel seçimlerin, Türkiye için çok önemli olduğunu kaydederek, tüm Türkiye'nin iyi düşünerek oy vermesi gerektiğini anlattı.

- "Belediyeci kadrolar, Milli Görüş kadrolarıdır"

Sakarya'da da belediyecilik konusunda büyük problemler bulunduğunu öne süren Kamalak, "Sapanca Gölü, kurumaya yüz tutmuş. Bu göl, tüm Sakarya'nın ortak malıdır. Saadet Partisine verilen her oy, Sapanca Gölü için can suyu olacaktır. Sakarya'daki tüm problemlerin çözümü için adaylarımız hazır. Tüm sorunlarını çözmeye talibiz. Sakarya'nın daha iyi noktaya gelebilmesi için yapılacak tek şey Saadet Partisini seçmek olacaktır" ifadesini kullandı. 

Kamalak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Türkiye'de herkes bilir ki belediyecilik bizim işimizdir. Belediyeci kadrolar, Milli Görüş kadrolarıdır. Belediyecilik, Mücahit Erbakan Hoca'nın yolunda gidenlerin işidir. Bizim temel ilkemizde zulüm yatmaz. Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem. 'Zalimlerin hoşuna gitsin' diye, güçlüleri alkışlayamayız. İnşallah o zulüm de bertaraf edilecektir. Zulüm, elbette bitecek. Unutmayın, geceler ne kadar karanlık olursa olsun, yerini pırıl pırıl bir aydınlığa bırakmaya mecburdur. 

Emaneti, ehline veriniz kardeşlerim. Belediyecilik, bizim işimiz, unutmayın, netice itibarıyla oyunuzu ve oylarınızı hizmete yani Saadet Partisine veriniz. Saadet Partisine verilen her oy, hizmet olarak dönecektir. Belediyeyi teslim aldığımız zaman, her bir mal varlığını yetim hakkını korurcasına koruruz. Bizim temelimizde bunlar yatar."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com