Saadettin Saran'ın düğün töreni iptal edildi

Saadettin Saran'ın düğün töreni iptal edildi
İş adamı Sadettin Saran'ın 16 Eylül'deki düğün töreninin programında değişiklik yapıldı.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran'ın memleketi Kırıkkale'deki düğününün eğlence bölümü, Afyonkarahisar'daki mühimmat deposunda patlamada şehit olan Onbaşı Ahmet Sandalcı'nın cenaze töreni nedeniyle iptal edildi.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul'daki nikah sonrası Sadettin Saran ile Emek Külür çiftinin düğünleri, 16 Eylül günü Kırıkkale'de yapılacak. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Havuzu'nda yapılacak düğüne, yaklaşık 3 bin davetlinin katılması bekleniyor.

SAADETTİN SARAN DÜĞÜN GÜNÜNÜ GAZETEYE İLAN VEREREK DUYURMUŞTU

Emek Külür ile evlenen Sadettin Saran, düğün kutlamasını gazeteye ilan vererek duyurdu. 11.09.2012 - 13:25 Sadettin Saran, 16 Eylül Pazar günü MKE Kurumu Havuzu'nda saat 15.30-18.00 arası 3 bin kişinin katılımı ile düğün kutlaması yapacağı davetiyeleri de yakınlarına dağıtmıştı. 'Sadettin Saran'dan Davet' adı altında Kırıkkale'de bulunan yerel gazetelere verilen ilanda, şöyle denilmişti:

"Sevgili Hemşerilerim, hayatımı birleştireceğim müstakbel eşim Emek Külür ile düğün kutlamamızı memleketim Kırıkkale de yapma kararı aldık. Bu özel günümüzde siz hemşehrilerimle birlikte olmak bizi mutlu edecektir. Düğün yemeğimize teşriflerinizi bekler. Hepinizi sevgiyle selamlarım. 16 Eylül 2012 MKE Havuzu 15.30-18.00 Sadettin Saran". (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com