Saatini kurtarmak isterken elinden oldu

Saatini kurtarmak isterken elinden oldu
Altmış yaşındaki işadamı, kolundaki Rolex marka saati hırsızlara kaptırmamaya çalışırken...

Çin'in Fujian eyaletinde yaşanan olayda altmış yaşındaki bir adamın kolundaki Rolex marka saati gasp etmeye çalışan hırsızlar adamın sol elini kaybetmesine sebep oldu.

Hu Chi-yang isimli Tayvan vatandaşının nişanlısını ziyaret etmek amacıyla bulunduğu Çin'de uğradığı saldırı sonrasında kesilmek zorunda kalan elini kendisine vermeyen Çin polisine tepki gösterdiği bildirildi.

Saldırı sırasında üç hırsız, Hu Chi-yang'nin kolundaki pahalı saati, yüzüğünü ve üzerinde bulunan altı yüz doları gasp ettiler.
Chi-yang'ın saati vermekte direnmesi üzerine, kesici bir alet kullanarak saati almaya çalışan hırsızlar altmış yaşındaki adamın damar ve kemiklerine ciddi hasar verdiler.

Olay sonrasında ambulansla hastaneye yetiştirilen adama yapılması gereken müdahale gecikince zarar görmüş olan sol el kurtarılamadı.
Chi-yang'ın hastaneye varması ardından cerrahi müdahalenin, polis yetkililerinin olayla ilgili rapor hazırlamaları sebebiyle geciktiği bildirildi.
Chi-yang'ın kurtarılamayan sol elinin, olay delili olması sebebiyle kendisine teslim edilmediği belirtildi. Talihsiz olaydan sonra ülkesine dönen adamın sağlığının iyiye gitmekte olduğu ancak bir daha Çin'e dönmeyi düşünmediği bildirildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com