Sabah'ın 'dekolte' taarruzu Yüksel Aytuğ'la devam ediyor

Sabah'ın 'dekolte' taarruzu Yüksel Aytuğ'la devam ediyor
Dekolte krizinden kendisini ve yayın grubunu aklama çabası içine giren Sabah Gazetesi yazarlarından Yüksel Aytuğ bugünkü yazısında Gözde Kansu için bir 'iffetsiz' demediği kaldı...

Hüseyin Çelik'in eleştirisine biat ederek sunucusuna kapıyı gösteren ATV'nin savunuculuğunu medya ayağında üstlenen Sabah Gazetesi, konuyla ilgili yaptığı düzeysiz haberlerle yetinmedi. Yazarlarına ısmarlama yazılarak yazdırarak aklanma çabalarına devam eden gazetenin yazarlarından Yüksel Aytuğ, bugünkü yazısında 'Bu kadar da olmaz!' dedirten bir seviyeye ulaştı. 

Aytuğ, işine son verilen Gözde Kansu'nun rol aldığı son filmi Kutsal Bir Gün filmindeki sahneleri örnek göstererek, Kansu için 'iffetsiz' imasında bulundu. 

MEME GÖREMEDİĞİ İÇİN OLİMPİYATLARI ELEŞTİREN AYTUĞ AHLAK BEKÇİSİ KESİLDİ

İşin ilginç tarafı, aynı Yüksel Aytuğ, olimpiyat oyunlarındaki kadınların memeleri olmadığı için izlemekten zevk almadığını açıklayan Aytuğ...

İşte Yüksel Aytuğ'un sınırları zorlayan ısmarlama yazısı:

Film tam da bir bardak suda kopartılan 'dekolte fırtınasının' üzerine geldi.
Altın Portakal'da yarışan Kutsal Bir Gün filminde, Veliaht yarışmasının olay yaratan sunucusu olarak ününe ün katan Gözde Kansu da rol alıyordu ve tesadüfe bakın ki; film Kansu'nun dekolte sahnesi ile açıldı.
Kansu'nun canlandırdığı 'Burcu' karakteri, iş başvurusu kuyruğunda eski patronları olan iki kardeş ile karşılaştı.
Kardeşler, göğüslerinin büyük bölümünü açıkta bırakan bir kıyafet giymiş olan Burcu'nun görüntüsünü tartışmaya başladılar.
Ağabey, "Yahu bunun göğüsleri bu kadar büyük müydü?" dedi.
Kardeşi yanıtladı: "Bize iş için başvurduğunda da büyük görünüyordu ama işe girdikten sonra nasıl olduysa birden küçülüverdi."
Ağabey konuştu: "Kesin, destek gibi bir şey kullanıyor iş görüşmelerinde."
 
AÇIP GÖSTERDİ 
 
Sonra bunu Burcu'ya sormaya karar verdiler. Burcu, "Demek benimle ilgili aklınızda sadece memelerim kalmış" dedi ve ekledi: "Siz memelerimden önce bana olan borcunuzu ödeyin. Battık dediniz, 2.5 aylık maaşımın üzerine yattınız."
Ama bizim erkekler yine meme tartışmasındaydı. "Bize göğüslerinin gerçek olduğunu ispatlarsan, kalan paranı verebiliriz" dediler ve Burcu herkesin önünde tişörtünü sıyırıp göğüslerini iki kardeşe gösterdi. Konuyu noktalayan ise küçük kardeş oldu: "Senin memelerin yüzünden pek çok kadın iş görüşmelerinde mağdur oluyor. Başkalarının hakkı olan işleri sen alıyorsun!"
Yani bu kadar mı tesadüf olur? Filmin yapımcısı Adam Film, 100 binlerce lira harcasa, Kutsal Bir Gün filmi için böyle etkili bir tanıtım kampanyası yapamazdı.
Film bugün vizyona girse; pek çok kişi, sırf dekolte tartışmasına konu olan malzemeyi yakından görmek için sinemalara koşar! Bir de, filmin yalnızca 10 dakikasında görünen Kansu; 'göğüs farkıyla' 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülünü alırsa, tam olur vallahi..
 
Yüksel Aytuğ'un köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com