Sabancı Ailesinde Kayıp Paniği!

Sabancı Ailesinde Kayıp Paniği!
Merhum işadamı Sakıp Sabancı'nın torunu Melisa Tapan, pazar sabahı ortadan kayboldu, polis alarma geçti. Yaklaşık 30 saat sonra, genç kızın erkek arkadaşıyla birlikte olduğu ortaya çıktı...

SABANCI Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı ile Eren Tapan'ın kızları Melisa (17), ailesine korku dolu saatler yaşattı...

SABAH GİTTİ, DÖNMEDİ

Melisa, pazar sabahı kız arkadaşı S.K. ile kahvaltı yapacağını belirterek Sarıyer'deki evlerinden ayrıldı. Genç kız, iddialara göre erkek arkadaşı D.B.M. ve S.K. ile buluştu. Ancak kahvaltı yapmaya giderken yolda Melisa ve D.B.M. arasında tartışma çıktı. Programdan vazgeçen ikili S.K.'den ayrıldı, telefonlarını kapattı.

'KAÇIRILMADIM' DİYE ARADI

Aradan saatler geçmesine rağmen Melisa'nın eve dönmemesi ve telefonunun cevap vermemesi üzerine ailesi Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu. Çocuk Şube ekipleri harekete geçti. Melisa ise akşam saatlerinde evi arayarak 'Beni kimse kaçırmadı. Döndüğüm zaman her şeyi anlatacağım' dedi. Sabancı Ailesi'nin başvurusu üzerine İstanbul polisi adeta teyakkuza geçti. Havalimanları ve çıkış kapılarına Melisa Tapan'la ilgili bilgi verildi. İstihbarat Şube de tüm birimlerini harekete geçirdi.

Dün akşam saatlerinde ise beklenen sevindirici haber geldi. D.B.M., babasını arayarak Melisa ile birlikte olduklarını anlattı. Yerlerini söyleyen D.B.M., gelip kendilerini almasını istedi. Baba, iki genci alarak Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürdü. İfadeleri alınan Melisa ve D.B.M. ailelerine teslim edildi. 30 saatlik gerginlik mutlu sonla bitti.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com