Sabri'den ince gönderme

Sabri'den ince gönderme
Galatasaray kaptanı Sabri sarıoğlu maç sonrasında yaptığı açıklamada 'Biz sahaya çıktığımız zaman rakibimize saygı duyarak bileğimizin hakkıyla her şeyi yapan bir ekibiz. Bunu bazılarına öğretemediğimiz için gerçekten çok özür dilerim' dedi.

İşte Sabri Sarıoğlu'nun açıklamaları:

"HALA YARIŞ DEVAM EDİYOR"

"İyi bir çıkış yakaladık. İyi bir galibiyet serisi yakalamıştık. Bugün de aynı şekilde tekrarlamak istedki. Maça da istediğimiz gibi başladık. Beklemediğimzi iki gol yedik. Geç de olsa ikinci golü bulduk. Hala yarış devam ediyor. Hiçbir şey bitmiş değil.

"BAZILARINA ÖĞRETEMEDİĞİMİZ İÇİN"

Sadece kaybedilen iki puan var, biz yolumuza devam edeceğiz. Ben şunu söylemek istiyoruz. Biz Galatasaray takımıyız. Biz sahaya çıktığımız zaman rakibimize saygı duyarak bileğimizin hakkıyla her şeyi yapan bir ekibiz. Kaybettiğimiz zaman da rakibimizi her zaman tebrik eder kutlarız. Biz bu yüzden Galatasaray takımıyız. Ama bunu bazılarına öğretemediğimiz için gerçekten çok özür dilerim.

DEPLASMANDA KAYBEDİLEN PUANLAR

Bunun özel bir sebebi yok. Deplesman karnemize bakarsanız iyi bir görüntü vermiyoruz. Bunun analizini hocamız, takım arkadaşlarımız yapıyoruz. Bugün galip gelebilirdik ama olmadı.İnşallah önümüzdeki haftalarda bunu telafi edeceğiz."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com