"Sadece Başbakan Konuştu!"

"Sadece Başbakan Konuştu!"
Mecliste sık sık karşı karşıya gelen AK Parti ve BDP bu sefer ünlü sanatçı Şener Şen nedeniyle kapıştı. İşte yaşanan tartışmanın nedeni:

 

Genel Kurul'un önceki günkü oturumunda, BDP'li Sırrı Sakık ile AKP Grup Başkanvekli Ayşenur Bahçekapılı arasında yaşanan tartışma şöyleydi:

SIRRI SAKIK: Açılım dediniz, bir sürü şeyler yaptığınızı söylediniz. Oysaki bütçenin son günkü görüşmesinde Başbakan'ın yaptığı konuşma gerçekten bir projenizin olmadığının göstergesiydi. Bunu toplumun büyük bir kesimi seslendiriyor. Şener Şen diyor ki: 'Bizi de topladılar. Gittik, oturduk, konuştuk. Sadece Başbakan konuştu. Ne bize bir fırsat tanındı ne de 'Siz Kürt sorunuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?' denildi.' Genç Bakış'ta üniversite öğrencilerine söylüyor.

- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI: Sayın Hatip, Sayın Şener Şen'in bir açıklamasına değinerek bazı sözler sarf etti. Toplantıda ben de vardım. Sayın Başbakan, saatlerce süren toplantıda mikrofonu serbest bıraktı. Kürt sorunu ve demokratikleşmeyle ilgili olarak kimin ne sözü varsa söyleme olanağını sağladı ve herkes konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com