Sadettin Saran 8 milyon dolara köşk satın aldı

Sadettin Saran 8 milyon dolara köşk satın aldı
Sadettin Saran, aşk yuvasını kurmak için 8 milyon dolara bir köşk satın aldı.

İşadamı Sadettin Saran, ikinci evliliğini yapacağı Emek Külür ile yaşayacağı aşk yuvası için cömert davrandı. Çengelköy'de bulunan "Sultan Makamı Konakları"nda 8 milyon dolara köşk satın aldı. 2005'te ilk eşinden boşanan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Saran, aşk trafiğiyle gündemi meşgul etti.

GÖNLÜNÜ KAPTIRDI...

Saran, Hülya Avşar ile uzun soluklu ilişki yaşadı. İkili, evlendi evlenecekler derken yollarını ayırdı. Ancak ayrılık acısı Saran'ı sarmadı! Ünlü işadamı, Zeynep Beşerler ile birlikte olmaya başladı. Ancak bu ilişki de hüsranla bitti. Saran, 1 yıl önce kendisi gibi bir kız çocuğu olan diş hekimi Emek Külür'e gönlünü kaptırdı.

2. BAHARIN ADRESİ

Ünlü çift evlenme kararı aldı. İstanbul'da 15 Eylül'de nikahlanacak ve 16 Eylül'de de memleketi Kırıkkale'de 3 bin kişinin katılımıyla düğün
yapacak olan Saran, düğün öncesi aşk yuvası aradı. Adresi ise Çengelköy oldu. İşadamı, Sultan Makamı Konakları'ndan 8 milyon dolara bir köşk aldı. Her ikisi de ikinci evliliğini yapacak olan Saran ve Külür'ün yeni köşklerinde yaşayacakları öğrenildi.

9 KÖŞKTEN BİRİNİ ALDI

Sultan Makamı Konakları'nda 9 tane yapılan köşklerden birini Saran aldı. Osmanlı tarzında inşa edilen havuzlu köşk, İstanbul Boğazı'na bakıyor. Güvenlik görevlileri ise yeniçeri kıyafetleriyle görev yapıyor.

EŞİNİ UÇAK KAZASINDA KAYBETTİ

Saran, diş estetiği uzmanı Külür ile Nişantaşı'ndaki kliniği "Smile Institute"ye tedavi için gittiğinde tanıştı. İlişki kısa sürede aşka dönüştü. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin tercih ettiği diş hekimi olduğu için adı "Sosyetik dişçi"ye çıkan Emek Külür, 2001 yılında işadamı eşi Behzat Külür'ü, Diyarbakır'da düşen uçak kazasında kaybetti.

* Osmanlı konakları tarzında inşa edilen "Sultan Makamı Konakları" projesi Eylül ayının başında teslim edildi. Proje, İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde toplam 67 bin 428 metrekarelik alan üzerinde konumlanıyor.

* İkinci evliliklerini yapmaya hazırlanan Saran ve Külür'ün birer kız çocukları bulunuyor. Çiftin, satın aldıkları köşkte mutlu bir hayatın başlangıcını yapacakları belirtiliyor. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com