Sadri Şener'den TFF'ye gözdağı

Sadri Şener'den TFF'ye gözdağı
Bodrum Belediyesi Bodrumspor yönetiminin, kulübe katkılarından ötürü plaketle ödüllendirdiği Başkan Şener, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un makamında gerçekleşen törende gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, teknik direktör Şenol Güneş'le ilgili hiçbir sıkıntılarının olmadığını belirterek, "Biz ne kadar Trabzonsporluysak, o da o kadar Trabzonsporludur" dedi.

Şenol Güneş'in takımın başında kaldığını hatırlatan Sadri Şener, "Şenol Hoca'yla görüştük, bir sorun yok. Kendisi tatile gitti. Yönetim de onun verdiği listeye göre transfer çalışmalarını sürdürüyor" şeklinde konuştu. Burak Yılmaz'la ilgili kendilerine ulaşan bir teklif olmadığını kaydeden Başkan Şener, "Burak bizim oyuncumuz. Ayrıca her fırsatta bizimle mutlu olduğunu ifade ediyor" değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Sadri Şener, transfer çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: "Ülkemizde ve dünyada bir ekonomik kriz var. Türkiye'de büyük transfer yapabilen takım sayısı belli. Biz de kendi ihtiyaçlarımıza göre oyuncu alacağız. Stoper eksikliğimizi gidermeye çalışıyoruz. Gençlerbirliği'nden Yasin'le protokol yaptık. Daha çok yerli oyuncu almaya çalışıyoruz. Kadrodaki yabancı oyuncuların bir kısmı gidecek, bir kısmı da kalacak."
 
Bir soru üzerine Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) konusunda olumlu konuşmasının mümkün olmadığını ifade eden Şener, "Başlangıçta ben de TFF'yi destekleyenler arasındaydım. Fakat son yaşanan olayların ardından olumlu şeyler söylemem mümkün değil. Haziran'daki mali genel kurulda söyleyeceğimizi söyleriz" yorumunu yaptı.
 
Bodrum Şehir Stadı'nın zemininin yenilmesine katkı sağlayan Sadri Şener'e plaketin yanı sıra Bodrumspor forması da verilirken, törene Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un yanı sıra Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Başkan Yardımcısı Arif Karaman, Genel Sekreter Hüseyin Gözütok ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com