Sadri Şener'den zehir zemberek sözler!

Sadri Şener'den zehir zemberek sözler!
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fanatik Gazetesi'ne çok önemli, belki de son dönemlerin en çarpıcı açıklamalarını yaptı.

Hedefine öncelikle federasyonu ve Başkan Yıldırım Demirören’i alan Bordo- Mavililer’in patronu, hem izlenen yolu hem de kurulları sert şekilde eleştirdi, bir anlamda bundan sonra federasyonla muhatap olmayacağını belirtti.

İşte Şener’in yaptığı bomba açıklamalar...

‘Nezaketen sorabilirdi’

“Demirören, Kemal Kapulluoğlu’nu yanına almış, hukuk danışmanı yapmış. Hayırlı olsun. O da etik kurulunun başında, icraatların takipçisi olmuş. Olsun. Sormak zorunda değil zaten ‘alalım mı, yapalım mı?’ diye. Ama nezaketen,kendisine destek vermiş bir kulübe danışabilirdi. Yapmadı. Şimdi duyuyorum ki, Fenerbahçe’nin dosya sayısı 3 maça kadar inmiş. Son 3 maçta kalınmış ama! Bundan sonrasını da izleyeceğiz. Kapulluoğlu’nu çok tanımam. Taraf mı dersen, evet taraftar, taraf olmayı sever, derim...”

‘Sonuna kadar savunacağım’

“Federasyonun tüm atamaları, kurulları hatalı. Disiplin, tahkim kurulu belli. Ama UEFA da belli. Ben bu federasyona oy vermiş, destek olmuş bir başkan olarak, artık güvenimi yitirdim. Bundan sonra UEFA kanadında kulübümün haklarını sonuna kadar savunacağım. Çünkü bizden başka savunan kalmadı. Herkes çok hafife alıyor. Galatasaray bir ara bu konulara tepki koyuyordu. Ancak onlar da şimdi şampiyonluk yakın diye o kanala yöneldi. Sanıyorlar ki, şampiyon olunca Şampiyonlar Ligi’ne gidecekler. Pek sanmıyorum ve kulağıma gelenler öyle değil! UEFA en net noktadaki kurum çünkü. Bırak yöneticiyi başkanı, memur bile karıştıysa olmaz, diyor UEFA!”

‘Hukuk bürosuna döndük’

“Fenerbahçe Galatasaray’ı, biz Beşiktaş’ı yendik. Eee ne olacak yani! Bu ligi niye oynuyoruz anlamıyorum. UEFA’yı bunca işe nasıl ikna edeceksiniz. Yok kişilerle kurumların ayrılması, yok başka şeyler. Kimse başına gelmeden anlamıyor böyle şeyleri. Herkes bir şeyler söylüyor. Ancak şunu söylemek de benim boynumun borcu olsun ki, tarih bir gün tüm bu yaşananları yazacak! Trabzonspor olarak spor kulübü değil, hukuk bürosu gibi olduk. En sonunda hocaları gönderip 8-10 tane avukat alacağız, durum o noktada. Yorulduk, belki daha da yorulacağız. Ancak kimse şunu unutmasın ki, tek kalsak bile sonuna kadar Trabzonspor olarak bu işin peşini bırakmayacağız. (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com