Şafak Pavey'den flaş açıklama

Şafak Pavey'den flaş açıklama
Abbas Güçlü'ye konuşan Pavey siyaseti bırakacağını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey dün akşam katıldığı Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında önemli açıklamalar yaptı. Mecliste başörtüsü serbestliği konusunda yaptığı konuşmayla uzun süre konuşulan Pavey üniversite öğrencileriyle gündemi değerlendirdi.

Hastanede yattığı dönemde Erdoğan'ın kendisini ziyaret etmesi sorulan Pavey;"Sayın Başbakan kazadan sonra zarafet örneği gösterip beni hastanede ziyaret etmişti. Tekrar teşekkür ediyorum bunun için. Ama insani ilişkilerin siyasi rekabete malzeme yapılıp medet umulmasını anlamış değilim. Bir hasta ziyareti karşılığında dünya görüşümü değiştirmem mi gerekiyor? Bunu anlamış değilim. Başbakan'ın şimdi de aynı zarafet örneğini gösterip Berkin Elvan'ı da hastanede ziyaret etmesini umut ediyorum." dedi.

Gazeteci Ayşe Önal'ın kızı olan Pavey ailesinin politikacı olmasını istemediklerini de ekleyerek siyasete devam etmeyebileceğini açıkladı. "Ailem bana hep iyi bir insan ol, politikacı olma demişlerdi. Ben politikanın bir nöbet değişimi olduğunu düşünüyorum. Herhalde devam etmem." diyen Şafak Pavey kendisinin pantolon giymesi konusunun da gereksiz yere gündem yapıldığını sözlerine ekledi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com