Şafak Sezer kendi kendini hack'ledi!

Şafak Sezer kendi kendini hack'ledi!
Şafak Sezer'in ruhsal sıkıntıları olduğu şahsi Twitter hesabını kendi kendine hack'lemesiyle ortaya çıktı.

Gezi Parkı eylemlerinde hükümet istifa diye bağıran, ardından da geçtiğimiz günlerde Başbakan'ın ayaklarına kapanan karakter bozukluğu yaşayan ünlü oyuncu Şafak Sezer, şimdide Twitter hesabını hack'leme oyunu oynadığını açıkladı. Ruhsal sorunları olduğu gözlenen Sezer'in bu hareketi de bu durumu dahada belirgin bir hale getirmiş oldu.

Bu sabaha karşı Şafak Sezer'in Twitter hesabından yapılan bir paylaşım tartışma yarattı. Atılan tweet'te Şafak Sezer'in hack'lendiği yazıyordu, ancak kısa süre içerisinde işin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta içerisinde katıldığı bir iftar davetinde 'Gezi' olayları için Başbakan'dan özür dileyip, elini öpmek istemesinin ardından ülke gündemine yerleşen Şafak Sezer'in Twitter hesabından bu sabaha karşı "Arkadaşlar şafak Sezer'in hesabını ele geçirdik" diye bir paylaşım yapıldı.

'SAZAN AVI BİTMİŞTİR'

'Şafak Sezer hack'lendi' haberi kısa süre içerisinde sosyal ağlarda yayılırken, ünlü komedyenin hesabından bu sefer de “Demek ki neymiş boyundan büyük işlere kalkmayacakmışsın” diye bir paylaşımda bulunuldu. Hemen ardından hack'lenme olayının kendisinin düzenlediği bir oyun olduğunu itiraf eden Sezer, “Evet arkadaşlar bugün bir prova yaptım gördüm ki sanal alemde herşeye inanan bir grup var. Sazan avı bitmiştir" dedi. Twitter'daki çeşitli hesaplar ise Şafak Sezer'in hesabının hacklendiğini fakat Sezer'in hesabını geri alıp yeni tweetler attığını ifade etti. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com