Saffet Şeker İlköğretim Okulu Danone Kupası’na gidiyor

Saffet Şeker İlköğretim Okulu Danone Kupası’na gidiyor
Saffet Şeker İlköğretim Okulu’nun küçük erkekler futbol takımının Bilecik ilini temsilen Danone Küçük Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası’na katılacağı bildirildi.

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan Saffet Şeker İlköğretim Okulu’nun küçük erkekler futbol takımının Bilecik ilini temsilen Danone Küçük Erkekler Futbol Türkiye Şampiyonası’na katılacağı bildirildi.
3-6 Nisan tarihleri arasında İzmir’in Selçuk ilçesinde yapılacak turnuvayla alakalı konuşan Futbol Takımı Antrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Kola, Bilecik ilinde yapılan 25 takımın katıldığı okullar arası müsabakalarda büyük bir başarı göstererek il şampiyonu olduklarını ve İzmir’deki turnuvada da başarılı olmak istediklerini söyledi.

Öğrencilere sporun dostluk, kardeşlik ve en önemlisi futbolun oyun ve eğlence olduğunu aşılamak istediklerini anlatan Kola, “Bozüyük ilçe olmasına rağmen potansiyeli yüksek olan bir yer. Bu potansiyelin doğru ve bilinçli değerlendirilmesinin ileride Bozüyük sporuna büyük katkılar sağlayacaktır. Herkesi spora destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com