Sağlam: ''Hedeflerim arasında..."

Sağlam: ''Hedeflerim arasında..."
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Basser ve kaptan Ömer Erdoğan Bahçeşehir Koleji'nde öğrencilerle buluştu.

Bursa Bahçeşehir Koleji'nde gerçekleştirilen buluşmada, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, savunmanın iki önemli ismi Basser ve Ömer öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Sözü ilk alan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam haftasonunun moral bozukluğunu, öğrenciler ile oluşan sıcak ortamda üzerlerinden atacaklarını söyledi. Sağlam, "Haftasonu moral bozukluğunu bu sıcak ortamda üzerimizden atıp buradan alacağımız moralle Eskişehirspor maçına hazırlanacağımızı ümit ediyoruz. Bu sene şanssız bir dönem yaşıyoruz. Ama ben bu şanssızlığın haftasonu Eskişehirspor maçıyla son bulup yeniden çıkışa geçeceğimize yürekten inanıyorum. Beni bu kadar inançlı konuşmaya sevk eden de oyuncu kardeşlerimizin inancı, yeteneği ve olaya bakış açısıdır. İnşallah bu haftayla beraber çok güzel bir dönemin Bursaspor'u beklediğini söylemek istiyorum" diye konuştu.

"ORASI ÖZEL BİR YER"

Bir öğrencinin, "Hiddink'in yerine Milli Takım Teknik Direktörü olmayı düşündünüz mü?" yönündeki sorusuna esprili bir dille, "Soru çalışmadığımız yerden geldi" diyen başarılı teknik adam ardından şunları söyledi:

"Daha önceden çok açık ve net bir şekilde ortaya koşydum. Fatih Terim'in görevi bıraktıktan sonra yine bizim ismimiz geçmişti. Bursasporla çok önemli bir hedefin içindeyiz ve yapacak çok işimiz var demiştik. Ben 42 yaşındayım ve önümde antrenörlük yapmak için uzun yıllarım var. Tabii ki benim de hedeflerim arasında Milli Takım çalıştırmak var ama şu an böyle bir beklenti içinde değilim. Biraz daha kulüp takımında çalışıp, hedefleri gerçekleştirmek adına mücadele vermeyi istedim. Orası özel bir yer. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu çizgimizi devam ettirirsek orada olmayı istiyoruz. Ama şu an böyle bir beklentimiz olmadı. Çünkü çok güzel bir şehirde, çok güzel bir kulüpte önemli bir başarının içindeyiz. Buradaki hedefimize devam etmek şu an çok daha önemli."

İMZA DAĞITTILAR

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın konuşmasının ardından deneyimli kaptan Ömer Erdoğan fair play hakkında bilgi verirken, Turgay Bahadır'ın Samsunspor maçındaki hareketini örnek gösterdi. Faslı sağ bek Basser ise Bursaspor'un kendisi için çok önemli olduğunu ve yeni bir şampiyonluğu yaşamak istediğini söyledi. Konuşmaların ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular öğrencilere imza dağıttı, ardından da hatıra fotoğrafı çektirdi.

BASSER ÇOCUKLARINI ZİYARET ETTİ

Bursaspor'un sezon başında takıma dahil ettiği yetenekli savunma oyuncusu Basser, Bahçeşehir Koleji'nde eğitim gören çocukları Eliam ve Kais'i de ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Çocuklarını kucağına alarak fotoğraf çektiren Basser, daha sonra Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve Ömer Erdoğan ile birlikte okuldan ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com