Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:
Zaman zaman sağlıklı koşan araca çomak sokmak isteyenler olabiliyor. Bunu geçmişte de yaptılar, bunu hep denediler ama geçmişte başarsalar bile artık başamayacaklar

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Zaman zaman sağlıklı koşan araca çomak sokmak isteyenler olabiliyor. Bunu geçmişte de yaptılar, bunu hep denediler ama geçmişte başarsalar bile artık başaramayacaklar" dedi.

Müezzinoğlu, AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bugün 2002 öncesinden çok farklı bir noktada bulunduğunu söyledi.

İşçi, emekli ve memurların hastanelerden çok rahat bir şekilde faydalanabildiğini dile getiren Müezzinoğlu, acil sağlık hizmetlerinde çok daha iyi seviyelere ulaşıldığını ifade etti.

Sağlık hizmetleriyle vatandaşı buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

"Ambulansla ilgili bir rakam vermek istiyorum. 2002'de bu ülkenin ambulans sayısı 630 civarındaydı. Son bir yılda dağıttığımız ambulans sayısı bin 200 oldu. Balıkesir'e de yeni 10 ambulans verdik. Birileri bu ülkenin büyümesinden ve gelişmesinden, dünya ülkeleriyle yarış etmesinden rahatsız oluyor. Zaman zaman sağlıklı koşan araca çomak sokmak isteyenler olabiliyor. Bunu geçmişte de yaptılar, bunu hep denediler ama geçmişte başarsalar bile artık başaramayacaklar. Çünkü artık AK Parti var, Recep Tayyip Erdoğan var ,sizler varsınız, milletimiz var. Bu ülkeyi ve milleti kucaklayabilmek çok önemli."

Daha sonra beraberindeki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Edip Uğur ile ilçe merkezindeki 2 seçim bürosunun açılışını yapan Müezzinoğlu, Romanların yaşadığı Çınarlı Mahallesi'ndeki seçim bürosunun açılışında, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Müezzinoğlu, burada kendisinden iş isteyen gençlere, "Elimizden geldiğince size destek olacağız ama bir şartla; işinize sahip çıkacaksınız. 3 gün gelip 2 gün gelmemekle olmaz. Siz, bize destek olun, biz de size olalım. Sizi bölüp, parçalayıp, yok etmelerine asla izin vermeyin" dedi.

Erdek ilçesinde de pazar yerini gezen, esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Müezzinoğlu, MHP'nin ilçedeki seçim ofisini de ziyaretinin ardından Bandırma ve Erdek'teki devlet hastanelerine giderek yetkililerden bilgi aldı.

Muhabir: Zafer Akpınar
Yayınlayan: Murat Paksoy

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com