Şahan Gökbakar'ı öpen Ezgi Mola değilmiş

Şahan Gökbakar'ı öpen Ezgi Mola değilmiş
Geçtiğimiz hafta doğum gününü kutlayan Ezgi Mola'nın adı Şahan Gökbakar ile anılmaya başlamıştı.
Celal ile Ceren’in başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Şahan Gökbakar arasında çıkan aşk dedikodularına ilk açıklama Mola’dan geldi.
 
"BAŞKASI ÖPTÜ İHALE BANA KALDI"
 
Neşeli ve sevecen tavırlarıyla kendini izleyicilere sevdiren oyuncu Ezgi Mola, önceki gün köpeğiyle vakit geçirirken görüntülendi. Gazetecileri karşısında gören güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta Şahan Gökbakar'ın da katıldığı doğum günü sonrası ünlü komedyenin yanağındaki ruj izi hakkında açıklama yapmayı ihmal etmedi. 
 
Mola, muhabirlerin bu yöndeki soruları üzerine “Sormayın arkadaşlar! Benim doğum günümdü. Şahan’ın uzun zamandır görüşmediği bir arkadaşı karşısına çıkınca onu öptü. Şahan da izi fark etmeyip silmeyince dışarı öyle çıktı. Başkası öptü ihale bana kaldı.” açıklamasıyla kendini akladı.
 
"ÇOK ESKİ ARKADAŞIZ"
 
Ünlü oyuncu bu açıklamasının kabul görmesi için ardından “Biz Şahan ile çok eski arkadaşız. Çok da samimiyiz. O haberleri görünce annem bile şaşırdı. Bana gelip ‘Siz arkadaş değil miydiniz?’ diye sordu. Tamamen yanlış anlaşılma.” şeklinde konuşmasını tamamladı. 
 
Muhabirlerin eğlence sonrasında Etiler Şamdan’a baş başa gitmelerinin nedenini sorması üzerine ise oyuncu, “Hayır biz oraya baş başa değil grup olarak gittik. Tabi ki doğum gününe gelenlerin tamamı orada değildi. Fakat büyük bir kısmı mekana geldi.” diyerek köpeği ile oynamaya devam etti.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com