Şahinbey Belediyesi, Dezenfekte Aracı İle Konteynerleri Yerinde Temizliyor

Şahinbey Belediyesi, Dezenfekte Aracı İle Konteynerleri Yerinde Temizliyor
Şahinbey Belediyesi, çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı ile ilçe genelindeki konteynerlerin temizlik çalışmalarına devam ediyor

Şahinbey Belediyesi, çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı ile ilçe genelindeki konteynerlerin temizlik çalışmalarına devam ediyor.
Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, daha temiz ve sağlıklı bir Şahinbey için çalışmalarını sürdüren çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracı ile yapılan işlem sayesinde, konteynerlerin kötü koku ve mikroplardan arındırılarak halk sağlığının güvence altına alındığını söyledi.
Sıcak havayla beraber daha da artan çöp kokusu ve oluşan mikroplara karşı çöp konteynerleri temizleme çalışmalarında da daha fazla yapıldığı kaydedildi. Yapılan temizleme çalışması ile çöp konteynerlerinin bulunduğu yerlerde koku ve mikrop oluşturmasının engellenmesi için konteyner yıkama ve dezenfekte aracıyla çöp konteynerlerinin basınçlı su ile yıkanarak dezenfekte edildiği ifade edildi. Vatandaşların, yürütülen çalışmalardan memnun oldukları belirtildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com