Şahinkaya'dan Gediz'deki eğitim yatırımlarına inceleme

Şahinkaya'dan Gediz'deki eğitim yatırımlarına inceleme
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, yapımı tamamlanan ve halen devam eden eğitim yatırımları masaya yatırıldı.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, yapımı tamamlanan ve halen devam eden eğitim yatırımları masaya yatırıldı.
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Yetkin ile Gediz İlçesi'ni ziyaret ederek, eğitim yatırımlarını yerinde incelemek üzere okulları dolaştılar.
Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy'un da birlikte katıldıkları ziyaretlerde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yeni taşındığı hizmet binası, inşaatı tamamlanan Anadolu Öğretmen Lisesi, yapılmakta olan Mehmetçik İlköğretim Okulu spor salonu ve inşaatı tamamlanan Gediz Lisesi spor salonu incelendi. Diğer taraftan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Erdoğmuş İlköğretim Okullarında temas ve incelemelerde bulunan heyet, Ticaret Meslek Lisesi'nde düzenlenen toplantıya katıldı.
Burada okul idarecilerine hitaben bir konuşma yapan Muhammet Şahinkaya, idarecilerin, kendi okullarının amiri olduklarını belirterek, okul müdürlüğünden ziyade liderlik etmeleri gerektiğini söyledi. Mesai harcamalarına dikkati çeken Şahinkaya, idarecilerin okullarını her yönden daha iyi yerlere getirebilmesi için fazla gayret göstermeleri gerektiğini ve okulları ile ilgili her türlü konuda sorumlu olduklarını hatırlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com