Sahip olduklarım için özür dilemem

Sahip olduklarım için özür dilemem
F1'in patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara, bir gazetenin hafta sonu ekine birbirinden seksi pozlar verdi.

'The Sun’ gazetesinin hafta sonu eki ‘Fabulous’a poz veren F1’in patronu Bernie Ecclestone’un kızı Tamara, baba parası yediği için kendini eleştirenlere sert çıktı.

Tamara, “Sahip olduklarım için özür dileyecek değilim. Benim durumumda olsalar onlar da alışverişe çıkardı” dedi. İngiliz Mirror sitesinin haberine göre; Tamara (27) ve Petra (22) için iki milyar sterlinlik (5.7 milyar TL) fon ayırdığını ve bu paranın torunları için harcanmasını istediğini belirten Ecclestone, kızlarının bu parayı aşırı lüks yaşantılarına sarf ettiğini söylemişti.

GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

BABALARI İKİ MİLYAR STERLİN AYIRDI

Üç yıl önce ayrıldığı Hırvat asıllı eski manken eşi Slavica Radic’e de tepki gösteren 81 yaşındaki Ecclestone, “Ayrıldığım karıma, kızlarım ve gelecek torunlarımın kullanması üzere iki milyar sterlinlik bir fon açmıştım. Ama şimdi kızlarım bu paraya ulaşabiliyor. Bu parayı onlara vermemdeki amaç, ileride değer kazanacak mülklere yatırmaları veya torunlarıma harcamalarıydı. Ama hiç de böyle olmadı. Şimdi sürekli bu paradan harcıyorlar” şeklinde konuştu.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com