Sahne şovu büyüledi

Sahne şovu büyüledi
Kütahyalı 51 yıllık illizyonist Mehmet Gümüştekin, Hisarcık ilçesi Atatürk ilköğretim okulu öğrencilerine sunduğu birbirinden güzel illizyon gösterileriyle herkesi büyüledi.

Atatürk İlköğretim Okulu Salonu'nda, öğrencilere bir gösteri yapan Gümüştekin, yaptığı illüzyonlarla öğrencileri şaşkına çevirdi. Özellikle bir erkek öğrenciye yumurta yumurtlatma gösterisi kahkahalara neden oldu.
Daha sonra sigaranın zararlarını göstermek amacıyla sigaranın dumanını peçeteye üfleyerek üzerinde oluşan nikotin tabakasını öğrencilere gösteren Gümüştekin'in, öğrencilere içki ve sigaradan uzak durmalarını telkin etmesi, gösteriyi izleyen öğretmenler tarafından takdirle karşılandı.
Yaklaşık bir saat süren gösteri sonunda minik öğrenciler illiyonist Mehmet Gümüştekin' i gösteriler hakkında sordukları sorularla terlettiler.
İllizyon gösterisi hakkında bilgi veren Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Coşar, “Eğitim öğretim faaliyetlerimizin yanı sıra imkânlarımız çerçevesinde sosyal ve kültürel etkinliklerimizde devam etmektedir. Bu etkinlikler çerçevesinde okulumuz salonunda öğrencilerimize hemşehrimiz illüzyonist Mehmet Gümüştekin tarafından bir illüzyon gösterisi sunuldu. Öğrencilerimiz bu gösterileri merak ve heyecan ile izlediler. Zaman zaman öğretmen ve öğrencilerimiz sahnede illüzyon gösterilerine yardımcı olarak çıktılar. Öğrencilerimiz gösteri boyunca doyasıya eğlendiler. Bu tür etkinliklerimiz yıl içinde devam edecektir” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com