Şahsa karşı işlenen suçlar azalıyor

Şahsa karşı işlenen suçlar azalıyor
Eylül ayının değerlendirildiği İl Emniyet ve Asayiş Değerlendirme Toplantısı dün Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda şahsa karşı işlenen suçlarda bir azalmanın meydana geldiği belirtildi. Ayrıca yapılan kontrollerde

Eylül ayının değerlendirildiği İl Emniyet ve Asayiş Değerlendirme Toplantısı dün Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda şahsa karşı işlenen suçlarda bir azalmanın meydana geldiği belirtildi. Ayrıca yapılan kontrollerde 134 aracın da trafikten men edildiği de açıklandı.
Eylül ayının değerlendirildiği İl Emniyet ve Asayiş Değerlendirme Toplantısı 07 Ekim Perşembe günü saat 11.00'de Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yapıldı.
Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş Arslan, İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu ve Kaymakamların katıldığı toplantıda Eylül ayı içinde Kütahya İl genelinde meydana gelen olaylar görüşüldü.
Ağustos ayında şahsa karşı işlenen suçlar ile Eylül ayında şahsa karşı işlenen suçlar karşılaştırıldığında, Polis Bölgesinde Ağustos ayında 469 olay meydana gelmesine karşın Eylül ayında 433 olay meydana geldiği, ağustos ayı içinde mala karşı işlenen suçlar ile eylül ayında mala karşı işlenen suçlar karşılaştırıldığında, ağustos ayında 72 olay meydana gelmesine karşın, Eylül ayında 98 olay meydana geldiği açıklandı.
Jandarma ve Polis Trafik Bölgesinde ise 124 olay meydana geldiği, bunlardan 87'sinin Jandarma, 37'ssinin Polis Bölgesinde olduğu, 17,432 araç kontrol edildiği ve 134 aracın trafikten men edildiği açıklandı.
Daha sonra, Ekim ayı içerisinde İl Merkezi ve İlçelerde yapılacak olan çalışmalar ve alınması gereken tedbirler değerlendirildi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com