Şaka değil gerçek! Hülya da akil insan oldu!

Şaka değil gerçek! Hülya da akil insan oldu!
İddiayı Hürriyet'in 'kulis' haberleri almadaki mahareti ile bildiğimiz Ankara temsilcisi Metehan Demir dile getirdi.
Şaka gibi ama 'gerçek' çıkarsa şaşırmayın! İddiayı Hürriyet'in 'kulis' haberleri almadaki mahareti ile bildiğimiz Ankara temsilcisi Metehan Demir dile getirdi. Hülya Avşar, Erdoğan'ın 'akil insan' listesinde.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün grup toplantısında "akil insanları" tespit ettiklerini duyurdu. İlk toplantı da Perşembe günü gerçekleşecek. 
 
AKİL İNSANLAR LİSTESİ
AKİL DEĞİL YANDAŞ ARANIYOR!
 
Hükümetin 'akil insanlar' profil tanımı medyada tepkili yanıt buldu. 
 
Ahmet Hakan, "hükümet akil insan değil, yandaş arıyor" diye yazdı. 
 
Ahmet Hakan'ın yazısını okumak için TIKLAYIN
 
 
Erdoğan'ın dediğine göre "akil insanlar" 7 coğrafi bölgeye göre belirlendi. Erdoğan grupta isimleri vermedi ama bu konuda şunları söyledi;
 
-"Akil insanları tespit ettik. Bir havuz oluşturduk. 7 ayrı coğrafi bölgeye göre planlama yaptık. Kısa süre içinde bu isimleri kamuoyuna duyuracağız. Bu heyetle büyük ihtimalle Perşembe akşamı bir araya gelerek, istişarelerimizi yapacağız"
 
HÜLYA AVŞAR DA LİSTEDE
 
Erdoğan'ın bu açıklamasının ardından "kim bu akil insanlar" tartışması başladı. Bomba iddia Hürriyet'in Ankara Temsilcisi Metehan Demir'den geldi. Demir'in iddiasına göre 'akil insanlar' listesinde 'Hülya Avşar' var. 
 
Bu iddia ile birlikte sosyal medya bu konuyla çalkalanmaya başladı. "Lütfen şaka olsun!" diyenlerin yanı sıra Hülya Avşar'ın 'dava merakına' dokunduranlar da vardı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com