Şaka Gibi! Ahmet Abi Vekil Adayı

Şaka Gibi! Ahmet Abi Vekil Adayı
Eskişehir'de şanlı tekel bayii müdafasını gerçekleştiren Ahmet Abi, Eskişehir'den milletvekili adayı oldu. İşte ayrıntılar...

Eskişehir'de geçen yıl bitişiğindeki Tekel bayiinden para vermeden içki almaya kalkan 4 kişiyi raflardaki içki şişelerini kafalarına fırlatarak kovalayan, ancak bu sırada bayiye de 4 bin liralık maddi hasar veren ve bu görüntüleriyle internette tıklanma rekorları kıran Ahmet Yılmaz, bağımsız milletvekili adayı oldu.

36 yaşındaki otokiralama şirketi sahibi, evli, 2 çocuk babası Yılmaz'a sosyal paylaşım sitesi incisözlük de destek verdi. Yılmaz, “Gençleri kırmamak için teklifi kabul ettim. Gereken başvuru parasını da gençler topladı. İnternette bana destek veren İnci Sözlük grubunun amblemi baykuş. Kargalar sürü ile uçar, baykuşlar ise tek uçar. Bu nedenle bağımsız olmayı tercih ettim. Eskişehirli adayların kimi Kayseri'den kimi Bilecik'ten kimi ise İstanbul'dan gelen kişiler. Benim adaylığım gençliğin adaylığıdır. Milletvekili olduğum takdirde basın ve internet özgürlüğünün sağlanması amacıyla mücadele edeceğim” dedi. İnci Sözlük internet gurubu temsilcileri de Ahmet Yılmaz'ı cesur, korkusuz olması ve yardıma koşması nedeniyle desteklediklerini belirtti.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

4 bin liralık içki kırdı
Yılmaz'ı meşhur eden olay, 25 Nisan 2010'da Eskişehir Alanönü Mahallesi'nde bir Tekel bayiinde meydana geldi. Alkollü 4 kişi, yanlarında getirdikleri bir şişe votkayı Tekel bayi çalışanı Tuna Erkoç'a vererek yerine bira istedi. Erkoç, itiraz edince kavga çıktı.

Bitişikteki oto kiralama şirketi sahibi Yılmaz sigara almak için geldiğinde kavgaya müdahale etti, ancak bu sırada şüphelilerden biri Yılmaz'ı bacağından bıçakladı. Öfkeyle kontrolden çıkan Yılmaz, raflardan aldığı içki şişelerini 4 kişinin üzerine atmaya başladı. Atılan şişeler kafalarına isabet eden 4 kişi yere düşüp kalka bayiden çıkıp kaçarken bayideki güvenlik kamerasına yansıyan olay tıklanma rekoru kırdı. Bayide ise 4 bin liralık maddi zarar oluştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com