Şaka gibi olay!

Şaka gibi olay!
Antalya'nın Kaş ilçesinde temizlemek için indikleri kuyuda zehirlenerek hayatını kaybeden 2 kişinin cesedi itfaiye ve AKUT ekiplerinin 1 saat süren çalışması sonucunda çıkartıldı.

Antalya'nın Kaş ilçesinde temizlemek için indikleri kuyuda zehirlenerek hayatını kaybeden 2 kişinin cesedi itfaiye ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekiplerinin 1 saat süren çalışması sonucunda çıkartıldı.

Antalya'nın Kaş ilçesi Çeşme Köyü Bahçealan mevkinde temizlemek için girdikleri kuyuda zehirlenerek hayatını kaybeden Mustafa Sarıca (35) ve Bilal Sarıca'nın (24) cesetlerini çıkartmak için Antalya Büyükşehir Belediyesi kurtarma ekipleri ile Arama ve Kurtarma Derneği ekipleri 1 saat süren bir çalışma yürüttü. Kurtarma ekiplerinin oldukça zorlandığı çalışması sırasında bazı AKUT üyeleri zehirlenme tehlikesi geçirdi. Sarıca kardeşlerin cesetlerinin çıkartılması sırasında bazı yakınlarının sinir krizleri geçirdiği ve bazılarının da bayıldığı görüldü. Cenazeler otopsi yapılmak üzere Kaş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Akşam saatlerinde meydana gelen olayda bahçelerindeki su kuyusunu temizlemek için 13 metrelik kuyuya inen Mustafa Sarıca (35) ve Bilal Sarıca'dan (24) uzun süre haber alınamaması üzerine kuyuya inen Rıfat ve Şakir Polat'ın da geri dönmemesi üzerine olay yerine giden Emin Akkuş, zehirlenen Rıfat ve Şakir Polat'ı kendi imkanlarıyla yarı baygın halde kurtarmıştı. Rıfat ve Şakir Polat'la birlikte Emin Akkuş çevreden gelen vatandaşlar tarafından Kaş Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmışlardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com