"Sakin ol Emre!"

"Sakin ol Emre!"
Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın, Emre Belözoğlu ile transferi öncesi bir görüşme yaptığı ve “Sahadaki performansından her zaman büyük memnunluk duydum. Senden tek istediğim maçlarda biraz daha soğukkanlı ve yapıcı olman, takıma liderlik yapman” dediği öğ

Atletico Madrid macerası sadece altı ay süren ve yeniden Fenerbahçe formasını üzerine geçiren Emre Belözoğlu’nun transfer olmadan önce Teknik Direktör Aykut Kocaman ile bir görüşme yaptığı, hocasından bir takım nasihatler aldığı öğrenildi.

Saha içindeki başarılı futbolunu sürekli agresif hareketleri ile gölgeleyen milli oyuncu artık daha sakin bir profil çizmeye çalışacak. Kocaman’ın, Emre’ye “Sahadaki performansından her zaman büyük memnunluk duydum. Senden tek istediğim maçlarda biraz daha soğukkanlığı ve yapıcı olman. Aşırı hırsın zaman zaman hem kendine hem de takımına zarar veriyor. İkinci yarıda bu takımın liderliğini üstleneceksin. O yüzden daha dikkatli olman gerek” ifadelerini kullandı.

Türkiye’den uzak kaldığı altı ay boyunca Fenerbahçe’de yaşadığı tüm olumsuzlukları geride bıraktığını kaydeden Emre’nin hocasına, “Göreceksiniz çok farklı bir Emre izlettireceğim” karşılığını verdiği bildirildi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com