Sakız Adasına Aşırı Talep!

Sakız Adasına Aşırı Talep!
Bayram tatili için yoğun rezervasyon var! Rezervasyonlarda geçen yıla göre yüzde 40 artış yaşanıyor...

İzmir'in Çeşme ilçesinden Yunanistan'ın Sakız Adası'na düzenlenen turlara talebin, Ramazan Bayramı dönemi için şimdiden artış gösterdiği bildirildi.

Ertürk Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Fazıl Ertürk, Ramazan Bayramı için tur programlarına şimdiden yoğun talep gelmeye başladığını belirtti.

Yunanistan'ın Sakız Adası'na, 1960 yılından bu yana yolcu taşımacılığı yaptıklarını dile getiren Ertürk, bir günlük ve üç günlük olarak düzenledikleri tur programlarının, arife ve bayram sonrası cuma gününün tatil ilan edilmesiyle 9 güne çıkması beklenen Ramazan Bayramı için, henüz ramazan ayının ilk günleri olmasına rağmen yoğun şekilde ön rezervasyon aldıklarını kaydetti.

Ertürk, Sakız Adası'na bu yıl düzenledikleri turlarda, genel itibariyle geçen yıla oranla yüzde 40 oranında bir artış da yaşandığına işaret ederek, ''Yunanistan'ın 'yeşil pasaporta' vizeyi kaldırması ile birlikte, yolcu sayısında ciddi bir artış oldu. Buna şimdi, yaklaşan Ramazan Bayramı da eklenince ortaya ciddi bir talep çıktı. Olası yolcu sayısındaki artışı düşünerek her türlü önlemimizi aldık'' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com